[ad_1]

The 2022 m. „Nissan GT-R NISMO“ specialusis leidimas buvo ką tik atskleista Jokohamoje, Japonijoje. Šiaurės Amerikoje bus galima įsigyti tik „labai ribotą skaičių“ nuo 2021 m. Rudens. Tai greičiausiai bus paskutinis ir priešpaskutinis važiuojančio R35 GT-R leidimas.

2022 m. „Nissan GT-R NISMO“ specialusis leidimas2022 m. „Nissan GT-R NISMO“ specialusis leidimas

Solidūs „Stealth Grey“ dažai bus išskirtinė 2022 m. „Nissan GT-R NISMO Special Edition“ spalva. Raudonos linijos akcentai ant ratų, priekinių ortakių, šoninių veidrodėlių ir skirstytuvo bei apatinių šoninių profilių taip pat išryškina šį specialųjį leidimą. Naujo „Nissan“ prekės ženklo logotipas taip pat yra ant bagažinės dangčio ir ratų vidurinių dangtelių, pirmą kartą ant „GT-R“.

2022 m. „Nissan GT-R NISMO“ specialusis leidimas

Automobilyje taip pat yra išskirtiniai 20 colių RAYS kaltiniai ratai, dabar su raudona akcento juostele. Atidengtas anglies pluošto gaubtas išsiskiria iš minios ir išlaiko svorį.

2022 m. „Nissan GT-R NISMO Special Edition“ variklis„Special Edition“ variklis

„GT-R NISMO“ 3,8 l dvigubo turbo V6, įvertintas 600 AG ir 481 svarų. sukimo momento, lieka šio naujausio „Nissan“ superautomobilio šerdimi. 2022 m. „GT-R Special Edition“ variklis gauna specialiai patobulintus vidinius elementus, kurie „surenkami griežčiau tolerantiškai“. Manoma, kad tai yra „greitesni apsisukimai ir greitesnis turbo sukimas“. Kiekvieną variklį ir toliau montuoja meistrai meistrai, vadinami „takumi“. Prie kiekvieno „Special Edition“ GT-R variklio priekyje bus „Stealth Grey“ dažų spalvos „takumi“ sertifikato lentelė.

2022 m. „Nissan GT-R NISMO Special Edition“ salonasGaukite

Kainos bus prieinamos arčiau pardavimo dienos rudens. Tikimės, kad kaina bus į šiaurę nuo 230 000 USD, nes dabartinis 2021 m. „GT-R NISMO“ jums kainuos mažiausiai 211 000 USD.

Jei norite užklupti vieną iš šių aukštųjų technologijų superautomobilių, pasikalbėkite su savo „Nissan“ pardavėju ir greitai įtraukite savo vardą į sąrašą, tačiau įsitikinkite, kad spalva jums patinka, nes tai vienintelis jūsų pasirinkimas. Raskite savo vietinį pardavėją ČIA.

2022 m. „Nissan GT-R NISMO Special Edition“ galinis sparnasPremija: Naująjį 2022 m. „Nissan GT-R NISMO Special Edition“ auksą bus galima įsigyti „McDonald’s“ „Happy Set“ Japonijoje. Laikas keliauti norint įsigyti vieną iš šių riboto leidimo „Tokima“ žaislų „McDonald’s“ vaikų valgio metu.

[ad_2]