[ad_1]

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programėlė gali padėti rasti bekelės nuotykį, apie kurį svajojote.

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa sukurtas nuotykių visureigiams entuziastams yra viena iš mūsų mėgstamiausių programų, nes ja lengva naudotis, ji supakuota funkcijomis ir suteikia nuotykių.

„Apple“ ir „Android“ operacinėms sistemoms skirta „BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa gali padėti planuoti keliones, pateikti išsamius žemėlapius, rasti geriausius jūsų patirties lygiui ir transporto priemonei tinkančius takus bei pasiūlyti svarbių takų būklės ir kliūčių duomenis. Galite nuolat tobulinti savo įgūdžius bekelėje, naudodamiesi instrukcijomis ir greitais patarimais, taip pat užfiksuokite ir dalinkitės savo bekelės nuotykiais naudodami „BFGoodrich OnTrail“ mobiliąją programą.

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa
„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa į jūsų rankas suteikia sunkvežimio informacijos apie bekelę.

Tiesiogine prasme yra programa viskam, įskaitant kai kuriuos, kurie jau siūlo prieigą prie bekelės takų žemėlapių. Apie tai, kuo naujoji „BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa išsiskiria iš minios, kalbėjomės su „BFGoodrich / Michelin“ direktoriumi OE2 ir „Conversion“ direktoriumi Oskaru Pereda. „Yra daug žemėlapių programų – kai kurios siūlo šimtus sluoksnių. Mes nesistengiame nieko parengti. Mes orientuojamės į tai, kad bekelės būtų lengvesnės, saugesnės ir palaikytume bendruomenę “.

„BFGoodrich OnTrail“ bendruomenė

„BFGoodrichas įžengia į šią erdvę iš labai skirtingo taško.“ Pereda tęsė: „Būdami 150 metų senumo padangų kompanija, nuo pat pradžių užsiėmėme pramoginiu visureigiu, o pastaruosius tris dešimtmečius Bajoje dirbome žemės sklypų žemėlapių žemėlapiuose, užtikrindami savo našumą. komandos nariai su trokštamais lenktynių ir palaikymo žemėlapiais “. Daugelis visureigių lenktynininkų gali patvirtinti pranašumą, kurį jie įgijo dėl taškų tikslumo, numatyto tuose garsiuose „Baja“ žemėlapiuose, kuriuos „BFGoodrich“ sukūrė sukūręs tūkstančius mylių važiuodamas ir kruopščiai užrašydamas.

Trofėjų sunkvežimis Bajoje greičiu
Dešimtmečių patirtis kuriant išsamius žemėlapius lenktynėms laukinėse vietose, tokiose kaip Baja, yra už „BFGoodrich OnTrail“ mobiliosios programos.

Pereda mums sakė: „BFGoodrich, be abejo, sukūrė vieną didžiausių bekelės bendruomenių pasaulyje. Mes įtraukiame šią bendruomenę į didelius ir mažus renginius, palaikome ir dalyvaujame daugelyje klubų ir organizacijų. Nuo dešimtmečių trukusios „Baja“ duobės paramos iki „BFGoodrich Garage“, teikiančios paramą visureigiams renginiuose, „BFGoodrich OnTrail“ yra natūralus mūsų vietos požiūrio pratęsimas “.

Tas pats atsidavimas ir dėmesys detalėms buvo naudojamas kuriant „BFGoodrich OnTrail“ mobiliąją programėlę. „BFGoodrich OnTrail“ programa, sukurta bekelės entuziastams nuo pradedančiųjų iki ekspertų, padeda geriau planuoti nuotykius bekelėje, naudojant filtrus, skirtus tako sunkumo lygiui, apytiksliam trasos įveikimo laikui ir vietinėms oro sąlygoms. Taip pat galima pasiekti takų naudotojų apžvalgas, nuotraukas ir realiuoju laiku teikiamą patirtį, kad būtų lengviau nuspręsti, kurie takai suteiks jūsų bekelės patirtį.

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa
Sukurti vaizdo įrašą apie savo bekelės trasos patirtį yra lengva, nes paliesti „BFGoodrich OnTrail“ „Start“ ir „Go“ funkcijas.

Patogi vartotojui „Trail-Map“ programa

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programėlė siūlo keturis paprastus ir lengvus būdus, kaip surasti tą bekelės taką, kurį visada norėjote įveikti, ar laukinę vietą, kuriai visada norėjote stovyklauti. Tako pavadinimą galite įvesti į „BFGoodrich OnTrail“ programos paieškos juostą. Arba galite rasti jus dominančio tako tipą, paliesdami piktogramą „Filtras“. Norėdami ieškoti takų tam tikroje vietovėje, galite judinti žemėlapį ir ieškoti toje vietoje visureigių. Geriausia, kad labai lengva rasti trasas, kad ir kur būtum. Norėdami rasti takus šalia savęs, „BFGoodrich OnTrail“ mobiliosios programos ekrane palietę „Patraukite skirtuką takams“, visi šalia esantys takai bus pateikti pagal didėjantį atstumą nuo jūsų vietos.

Visureigių entuziastai mėgsta dalintis savo nuotykiais. Pereda sakė: „Mes labai stengėmės, kad kuo lengviau surasti, įrašyti ir pasidalinti taku. Įrašyti taką taip pat lengva, kaip atidaryti programą, paliesti mygtuką „Eiti“ ir paliesti mygtuką „Pradėti“. “ Įrašydami pėdsakus, jūs turite galimybę atsisakyti LV. Prie savo sukurtų LV galite pridėti teksto, nuotraukų ir vaizdo įrašų.

„BFGoodrich OnTrail“ mobiliosios programos „rubicon trail“ ekrano griebtuvas
„BFGoodrich OnTrail“ mobiliojoje programoje yra takų žemėlapių, tokių kaip „Rubicon Trail“, katalogas su sunkumų įvertinimais ir rida.

Keli „OnTrail“ duomenų šaltiniai

Jei jums įdomu, iš kur „BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa gauna visus savo takų duomenis, mes taip pat buvome. Taigi, mes paklausėme. Štai ką mes sužinojome. „BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programėlė naudojasi keturiais skirtingais informacijos kanalais, kad suteiktumėte geriausią įmanomą kelią bekelėje. Iš vyriausybinių agentūrų (federaliniu ir valstijų lygiu) yra daugybė nemokamų visureigių duomenų, kuriuos naudoja beveik visi bekelės žemėlapiai. Tai gera informacija, tačiau nepateikia daug detalių.

Jūs taip pat gaunate naudos iš tvirto „BFGoodrich“ bendro gyvenimo bekelėje. Bendruomenės „BFGoodrich OnTrail“ nariai iš pirmų lūpų pateikia savo mėgstamiausių takų paskyras mobiliajai programai per takų kelius, LV, paveikslėlius, apžvalgas ir informaciją. Pažymėti funkcijų takai, pasiekiami per „BFGoodrich“ partnerius, yra dar vienas geras informacijos apie bekelę informacijos šaltinis, pasiekiamas per „BFGoodrich OnTrail“ mobiliąją programą. Pereda sakė: „Mes paspaudėme daugybę bekelės bendruomenės lyderių, norėdami pasidalinti savo mėgstamais takais ir įžvalgomis apie tai, kuo šie takai yra ypatingi“.

BFG džipas ant uolų
„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programėlė skirta bekelės entuziastams – nuo pradedančiųjų iki ekspertų.

Surinkti didelius taškus „BFGoodrich OnTrail“ mobiliajai programai yra jos ryšys su „CartoTracks“. „BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa suteikia jums išskirtinę prieigą prie labai išsamių ir labai tikslių „CartoTracks“ internetinių takų duomenų, kuriuos surinko profesionalių kartografų komanda, valdanti kiekvieną taką pakuojančią pažangiausią GPS žemėlapių įrangą. Prieiga prie „CartoTracks“ pažymėjo paskutinį mums skirtą laukelį.

„BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programa gali padėti pagerinti nuotykius bekelėje kiekvieną kartą, kai ją naudojate, kad pasiektumėte informaciją apie bekelės trasą, suplanuotumėte kitą tako bėgimą ar pasidalintumėte bekelės patirtimi su savo draugais ir kitais „BFGoodrich OnTrail“ bendruomenės nariais. Tam reikia narystės, o kaina nėra smulkmena (34,99 USD per metus). Tačiau jei esate aistringas bekelės entuziastas, norintis gauti kuo daugiau naudos iš gyvenimo, „BFGoodrich OnTrail“ mobilioji programėlė siūlo žemėlapių grafiką viršutinėje lentynoje, įvairią informaciją, kurios dažniausiai nėra daugelyje į poilsį orientuotų programų. , ir tai yra gaiviai paprasta naudoti.

Atsisiųskite „BFG OnTrail“ programą mobiliesiems ČIAir mėgaukitės 14 dienų nemokama bandomąja naryste.

Dabar, kai įkėlėte „BFGoodrich OnTrail“ programą mobiliesiems, peržiūrėkite geriausių automobilių telefonų laikiklių vadovą.

[ad_2]