Automobilių aikštelės valdymas yra vienas didžiausių galvos skausmų pagal šiandieninį scenarijų. Transporto priemonių, ypač keturių ratų, skaičius tokiuose miestuose kaip Bangaloras, Mumbajus, Delis, Čenajus ir Hyderabadas kiekvieną dieną didėjo. Gyventojams ir butų savininkams sunku pastatyti savo transporto priemones.

„Automated Car Parking“ sistemos yra naujausia prabangių daugiabučių namų ar gyvenamųjų apartamentų tendencija. Automatinis parkavimas reiškia, kad automobilis bus automatiškai pastatytas į automobilio bagažinę. Automatinė automobilių parkavimo sistema leidžia automobilius pastatyti grindis po grindimis ir taip sumažinti naudojamą vietą. Čia pagal poreikį galima pastatyti bet kokį skaičių automobilių. Tai modernizuoja sistemą ir sumažina vietos švaistymą. Teritorijose, kur reikia pastatyti daugiau nei 100 automobilių, galima naudoti šią automatinę automobilių stovėjimo ir transporto priemonių laikymo sistemą.

Automatizuota automobilių parkavimo sistema

Automatinės automobilių parkavimo sistemos yra naujausia prabangių daugiabučių namų ar gyvenamųjų butų tendencija. Automatinis parkavimas reiškia, kad automobilis bus automatiškai pastatytas į automobilio bagažinę. Automatinė automobilių parkavimo sistema leidžia automobilius pastatyti grindis po grindimis ir taip sumažinti naudojamą vietą. Čia bet koks automobilių skaičius gali būti pastatytas pagal reikalavimus. Tai modernizuoja sistemą ir sumažina vietos švaistymą. Teritorijose, kur reikia pastatyti daugiau nei 100 automobilių, galima naudoti šią automatinę automobilių stovėjimo ir transporto priemonių laikymo sistemą.

Automatinės automobilių parkavimo sistemos tipai

Yra įvairių rūšių parkavimo sprendimai, skirti jūsų skirtingiems poreikiams. Toje pačioje erdvėje ketinama sutankinti daugiau automobilių, o sistema gali būti įrengta virš žemės, po žeme arba jų abiejų kombinacija. Toliau pateikiami svarbūs automatizuotų gyvenamųjų butų automobilių parkavimo sistemos tipai. Toliau pateikiami svarbūs automatizuotų gyvenamųjų butų automobilių parkavimo sistemų tipai.

 • Dviejų pakopų automobilių stovėjimo aikštelė: dviejų pakopų automobilių parkavimo sistemoje arba abiejų pusių kolonėlių stovėjimo sistemoje telpa du automobiliai, vienas ant žemės, kitas – ant aukščiau pakelto padėklo. Operacinę sistemą galima įsigyti su hidraulinėmis arba elektromechaninėmis galimybėmis. Šią sistemą lengva įdiegti ir valdyti. Sistemoje yra vienas padėklas, leidžiantis ilgalaikį parkavimą viršutiniame aukšte ir trumpalaikį – apatiniame.
 • Dėlionės tipo parkavimo sistema: šį tipą galima montuoti virš žemės ir po žeme. Efektyviausią sistemą galima pasiekti derinant vienetus ir funkcijas. Gyvenamuosiuose butuose visada pirmenybė teikiama dviejų sluoksnių galvosūkiui. Vienas tuščias lizdas yra raktas į galvosūkio tipo parkavimo sistemos veikimą.
 • Daugiapakopė automobilių stovėjimo aikštelių sistema: ši sistema yra labiausiai pageidaujama sistema komercinėse zonose ir dideliuose pastatuose, siekiant geresnio erdvės naudojimo. Operacinės sistemos yra daugiausia „Lift“, „Cart“ ar „Pallet“. Maždaug 60–70 automobilių vienam keltuvui telpa. Stovėjimo stalo pasukimas suteikia sistemai daugiau lankstumo.
 • Lifto stovėjimo sistema: Ši sistema turi liftų judesius aukštyn ir žemyn. Šios automatinės mechaninės stovėjimo sistemos talpa gali būti nuo 12 iki 70 vietų automobiliui, atsižvelgiant į įrenginio aukštį. Sistemos veikimą valdo kompiuteris, o jos būklė yra nuolat stebima. Naudojant PIN kodą ar stovėjimo bilietą, identifikuojama transporto priemonės padėtis sistemoje, leidžianti greitai pareikalauti transporto priemonės. Automobilių stovėjimo aikštelė liftu naudojama daugiabučių namų, komercinių ir biurų parkavimo programose. Parkavimo liftu sistema yra efektyviausia sistema, atsižvelgiant į įrengimui reikalingą žemės plotą.
 • Robotinės parkavimo sistemos: robotizuotos parkavimo sistemos suteikia geresnę priežiūrą ir saugumą transporto priemonėms. Keli automatiniai jutikliai užtikrina, kad automobilis yra tinkamai pastatytas. Šioje sistemoje nereikia važiuoti per garažą, kad rastumėte vietą automobiliui. Automobilį pasiima kompiuterizuota technika ir keltuvai, kurie saugiai pastatys jį pastato viduje ant lentynų sistemos. Robotų parkavimo sistemų technika pristato jūsų automobilį į priekį, kad būtų saugu ir lengva išvažiuoti iš garažo. Robotų parkavimo sistema leidžia saugiai ir be vargo statyti automobilį.

Automatinės automobilių stovėjimo sistemos privalumai

Pagrindinis tikslas yra suspausti daugiau automobilių toje pačioje erdvėje. Automatinės automobilių ir motociklų parkavimo sistemos siūlo parkavimo sprendimą, kuris pašalina daugumą įprastos parkavimo sistemos vargo. Kai kurie šios sistemos pranašumai yra šie.

 • Saugumas užtikrinamas naudojant parkavimo saugos zoną ir kelis saugos jutiklius.
 • Sistemos veikimą valdo kompiuteris, o jos būklė yra nuolat stebima.
 • Tai palengvina greitą, saugų ir patogų transporto priemonės paėmimą iš sistemos.
 • Automatinė automobilių parkavimo sistema leidžia automobilius pastatyti grindis po grindimis ir taip sumažinti naudojamą vietą.
 • Lengva įdiegti ir valdyti
 • Galima montuoti virš žemės ir po žeme
 • Sutrumpintas transporto priemonės įėjimo ir išvažiavimo laikas
 • Sistemos veikimą valdo kompiuteris, o savininkai gauna saugumą, jei jų automobilis yra nepaliestas.
 • Norėdami pasiimti automobilį, nebūtina klajoti garažo viduje.

Jūs  galite priimti skirtingus metodus automobilių priklausomai nuo naudingumo pastate . Automatinei automobilių parkavimo sistemai reikia tik 160 kv. Metrų, jei einate vertikaliai; taigi tame pačiame 160 kv. metrų plote galite pastatyti tris ar keturis automobilius. Ši sistema yra pageidaujama gyvenamosiose ir komercinėse zonose. Dėl sistemos galimybės maksimaliai išnaudoti erdvę, tai puikiai papildo prabangių miesto daugiabučių namų plėtrą.