[ad_1]

Kaip funkcijos palyginamos su naudotais ir naujais visureigiais?

Kiekvienais metais visureigis pristatomas visuomenei, yra naujų ir įdomių funkcijų. Nors daugelis šių funkcijų yra sukurtos taip, kad atrodytų visiškai naujos, tiesa, daugelis svarbiausių yra ankstesnių metų perkėlimai. Žinoma, yra įvairių naujų funkcijų, kurios yra įtrauktos ir pristatytos naujuose modeliuose; tačiau dažniausiai savybės labai nesiskiria.

Naudotų ir naujų visureigių funkcijos

Daugelis žmonių nesvarstytų galimybės įsigyti transporto priemonę, kuri yra vyresnė nei šešeri ar septyneri metai, todėl atstovybėse rastos naudotos transporto priemonės paprastai yra šios amžiaus grupės. Nors gali pasikeisti galimos funkcijos, atsižvelgiant į gamintojus ir modelius, kai kurios transporto priemonės siūlo panašias savybes.

Skaityti daugiau: Veikite dabar: „Chattanooga TN“ naudotos transporto priemonės pirkimas iš „Auto Simple“ niekada nebuvo dar protingesnis.

Jutikliniai ekranai

Nors daugelis žmonių mano, kad jutikliniai ekranai yra naujesnis išradimas, pirmoji transporto priemonė su jutikliniu ekranu buvo 1989 m. Buick Riviera. Prireikė kelerių metų, kad įgytų populiarumą, tačiau netrukus ši funkcija buvo įtraukta į daugelį transporto priemonių modelių. Nors naujesni visureigiai gali turėti didesnį jutiklinį ekraną ir turėti įvairias programas, naudoti modeliai paprastai turės tam tikrą jutiklinio ekrano pritaikymą.

„Bluetooth®“

Raudonas animacinis automobilis su burbuliuku, išlindusiu iš viršaus, užpildytu mažomis transporto priemonės funkcijų nuotraukomis

Pirmą kartą pristatytas 1999 m., „Bluetooth®“ yra populiari funkcija. Žmonėms patinka žinoti, kad jie gali skambinti ir siųsti tekstą, nenuleisdami akių nuo kelio ar nenusileisdami vairo. Šią savybę galima rasti daugelyje naudotų ir naujų transporto priemonių, todėl naudotų visureigių rinkoje esantys vartotojai neturėtų jaustis atkalbėti.

Spustelėkite mygtuką Pradėti

Žmonės greitai tapo transporto priemonių mygtuko paleidimo funkcijos gerbėjais. Nors tai pirmą kartą buvo pristatyta 1912 m. „Cadillac“ automobilyje, ji išpopuliarėjo tik 2000-ųjų pradžioje. Nors tai gali būti šiek tiek sunkiau rasti visuose naudotuose visureigių modeliuose ir modeliuose, tačiau jei tai sukels arba sulaužys jūsų pasirinktą naudotą ar naują visureigį, turėtumėte sugebėti rasti keletą naudotų visureigių su šia funkcija.

Pagalbiniai kėlikliai

Jei nerimaujate, negalėsite groti mėgstamų melodijų iš savo telefono, nebijokite. Pagalbiniai kėlikliai pradėjo įmontuoti į transporto priemones maždaug 2005 m. Ir nuo to laiko vis labiau populiarėjo. Tikimybė rasti naudotą visureigį su pagalbiniu kėlikliu yra jūsų naudai.

Skaityti daugiau: Mes perkame bet kokį automobilį, sunkvežimį ar visureigį „Auto Simple“, Chattanooga TN

Nors įsigyjant naudotus ir naujus visureigius visada yra privalumų ir trūkumų, galite atsipalaiduoti žinodami, kad daugybę mėgstamų funkcijų galite rasti abiejuose. Skirkite laiko pažvelgti į įvairius naudotus visureigius ir tikrai rasite tokį, kuris atitiktų sąskaitą.

[ad_2]