[ad_1]

Kiek pajėgūs naudoti sunkvežimiai, palyginti su naujais sunkvežimiais?

Sunkvežimiai yra populiari transporto rūšis tarp daugelio gyventojų. Tai yra naudinga transporto priemonė, kuri visada yra pasirengusi gabenti ar vilkti kitą didelį pirkinį. Ar tai yra? Šiame tinklaraštyje mes išnagrinėsime, kaip vilkikai ir vilkimai yra palyginti su naujais sunkvežimiais. Jei esate sunkvežimio vairuotojas, laikykitės ir patikrinkite savo žinias apie sunkvežimius.

Ar nauji sunkvežimiai turėtų vilkti tiek pat, kiek naudotų sunkvežimių?

Patikėkite ar ne, nauji sunkvežimiai neturėtų nieko vilkti pirmuosius 500–1000 mylių. Nors daugelis žmonių mano, kad jų sunkvežimis yra pasirengęs vilkti priekabą arba padėti savo bičiuliui perkelti sunkius daiktus, kai pasirašo ant punktyrinės linijos, tai netiesa. Naujiems sunkvežimiams taikomas įsilaužimo laikotarpis, o naudoti sunkvežimiai yra pasirengę važiuoti tuo metu, kai išvažiuosite iš atstovybės.

Skaityti daugiau: Supratimas apie krovinį ir vilkimą pikape

Kodėl turėtumėte vengti vilkimo ant naujo sunkvežimio?

2021 m. „Toyota Tundra“, stovėdamas ant lentų prieplaukos, tempia valtį į vandens telkinį arba iš jo.

Daugeliui iš jūsų tikriausiai kyla klausimas, kodėl negalite vilkti priekabų ir kitų daiktų iškart po pirkimo. Na, pradedantiesiems, tai yra daugelio naujų sunkvežimių savininko vadove. Nors 99% sunkvežimių yra pastatyti teisingai, gamintojai vis dar nori, kad nauji sunkvežimių savininkai atkreiptų dėmesį į savo transporto priemones per pirmuosius 500–1 000 mylių, kad užtikrintų, jog transporto priemonė yra stabili ir neturi defektų. Jei pradėsite vilkti iš karto, tai gali trukdyti jums rasti tuos klausimus, kol bus per vėlu.

Taip pat vilkimas gali apkrauti jūsų sunkvežimio pavarą ir transmisiją. Geriausia nedaryti tokio spaudimo transporto priemonei, kol ji neturi kelių mylių po diržu. Naujas sunkvežimis yra tarsi nauja džinsų pora; Jūs nepradėsite jose bėgioti ar tupėti, kol neplauksite kelių skalbinių, nes kitaip galite jų išplėšti.

Skaityti daugiau: Ar norite visų varančiųjų ratų, ar priekinių ratų?

Naudoti sunkvežimiai, palyginti su naujais sunkvežimiais

Jei ieškote sunkvežimio, kurį galima pradėti vilkti ir vilkti iš karto, važiuokite su naudotu sunkvežimiu. Jie jau susidūrė su šia veikla, ir jūs žinote, kad jie gali įveikti stresą. Visi sunkvežimiai turi didžiausią vilkimo ir traukimo pajėgumą, tačiau naudoti sunkvežimiai yra tokie pat pajėgūs, kaip ir nauji.

[ad_2]