[ad_1]

„Marvel“ kino visata (MCU), ko gero, beprecedentė vis didėjanti sakmė kino istorijoje. Iki šiol pasirodžius 23 filmams ir 14 televizijos serialų bei 2008 m. Išleidus „Geležinį žmogų“, „Marvel“ kino visata sukūrė plačią gerbėjų bazę ir vaidino didelį vaidmenį popkultūroje. Ir jei žinote, kur ieškoti, jis taip pat turi keletą įspūdingų automobilių.

15 „Marvel“ automobilių verta atidžiau pažvelgti

Nors superherojai (ir supervaineriai) dažnai yra gerbėjų dėmesio centre dėl bet kokio naujo „Marvel“ turinio, automobilių entuziastai gali pastebėti, kad kartu su herojais pasirodo ir keletas unikalių transporto priemonių. Kreipdamiesi į keletą šaunių, klasikinių, įspūdingų ir vaizduotę turinčių automobilių, debiutavusių dideliame ekrane, mes sukūrėme sąrašą 15 geriausių „Marvel“ automobilių (ir sunkvežimių) kurią galima rasti „Marvel“ kino visatoje.

1978 m. „Ford Mustang II King Cobra“ „Galaxy Galaxy 2“ globėjai (2017)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Antrajame „Galaktikos sergėtojų“ (GotG) filme „GotG Vol 2“ Kurtas Russelis vaidina Ego. Ego yra dangiškasis, iš esmės, Dievas-Dievas, turintis galią kurti gyvenimą, o Toras yra Dievas, kuris taip pavadintas dėl savo jėgų ir galių, palyginti su žmonėmis. Ego taip pat yra Petro „Žvaigždžių lordo“ Quill tėvas. „GotG Vol 2“ Ego 1980 m. Misūryje važiuoja šiuo unikaliu „Mustang“ su Quill motina Meredith Quill.

„Hydra Schmidt Coupé“ „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ (2011)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Keista, kad filmų serijai, paremtai komiksais, ši transporto priemonė yra vienintelė „sudaryta“ iš sąrašo. Knygoje „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ Steve’o Rogerso priešininkas yra „Hydra“ vadovas Johannas Schmidtas, dar žinomas kaip „Raudonoji kaukolė“. Schmidtas / „Raudona kaukolė“ valdo unikalų piktadarių mobilųjį telefoną, kuris neturi vardo. Ši transporto priemonė skleidžia panašias nuotaikas kaip „Nepaprastų džentelmenų lygos“ automobiliui „Nautilus“.

2014 m. „Toyota 4Runner SR5“ (modifikuotas) | Juodoji pantera (2018)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Nuostabus automobilio persekiojimas „Juodojoje panteroje“ yra bene vienas geriausių „Marvel“ kino visatoje. Karalius T’Challa, dar žinomas kaip „Juodoji pantera“, Okoye ir Nakia labai persekioja piktadarį Ulyssesą Klaue’ą ir jo pakalikus. Pažymėtina, kad Klaue ir jo grupė suplėšė grindinį skoningai modifikuotų „Toyota 4Runner SR5“ automobilių parke. Įspėjimas apie spoilerius: šie „4R bekelės“ bėgikai nepajėgia išvažiuoti nepažeisti.

2017 m. „Audi TTS Roadster“ Žmogus-voras: grįžimas namo (2017)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Galite turėti keletą šauniausių supervalstybių pasaulyje ir vis tiek nebūti geriausiu vairuotoju. Filme „Žmogus voras: grįžimas namo“ Peteris Parkeris, taip pat visų mėgstamiausias rajonas „Žmogus voras“, vadovauja mokyklos patyčių (iš tikrųjų priekabiautojo tėčio) „Audi TTS Roadster“. Jis gauna tą priekabiautoją už kiekvieną žandikaulį, kai jis visiškai sugadina „Audi“ bandydamas patekti į pagrindinį filmo blogietį.

2018 m. „Lexus LC 500“ Juodoji pantera (2018)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Jau minėjome apie automobilio gaudynes „Juodojoje panteroje“. Na, o vienas iš „Toyota 4Runners“ blogiukus persekiojančių automobilių buvo gana patrauklus. Karalius T’Challa, siekdamas Ulysseso Klaue’o, baigė naršyti automobiliu transporto priemonėje, kurią nuotoliniu būdu vairavo jo sesuo Shuri iš Wakandos. Tas futuristinių technologijų ir aptakios išvaizdos automobilis buvo gražus „Lexus LC 500“.

2014 m. „Chevrolet Corvette Stingray C7“ „Kapitonas Amerika: žiemos kareivis“ (2014)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Ko gero, viena žymiausių „Marvel Cinematic Universe“ citatų „Kairėje“ yra iš „Kapitono Amerikos: žiemos kareivio“ scenos, kai Steve’as Rogersas, dar žinomas kaip „Captain America“, nuolat apeina Samą Wilsoną, dar vadinamą Sakalu. Kai Wilsonas ilsisi prie medžio ir šnekučiuojasi su Rogersu, Natasha Romanoff, dar vadinama Juodąja našle, „Chevrolet Corvette Stingray C7“ pakyla iki kelkraščio pasiimti Rogerso. Kai ji pakyla, ji nuleidžia droselį, suteikdama V8 gražų apsisukimą ir net atrodo, kad atsitraukdama šiek tiek perdega.

1941 m. „Cadillac“ 62 serija „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ (2011)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Gerokai anksčiau nei bet koks „Iron Man“ pasirinkimas, Tony Starko tėvas Howardas Starkas Amerikos kapitono laikais kūrė technologijas. Scenos „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ metu Howardas Starkas parodo modifikuotą 1941 m. „Cadillac“ 62 seriją. Šis ankstyvasis prototipas parodė technologiją, kuri padėjo stabilizuoti skrydį, kurį Tony Starkas vėliau panaudos savo „Iron Man“ kostiumuose. Galų gale, kam reikalingi ratai, kai turite „Cadillac Series 62“, kuris gali skristi.

2019 m. „Hyundai Veloster“ Skruzdėliukas ir vapsva (2018)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Knygoje „Skruzdėliukas ir vapsva“ Scottas Langas, dar žinomas kaip „Ant-Man“, draugas Luisas turi gabenti nuotolinio valdymo pultą, kad nešiojama laboratorija išaugtų iki normalaus dydžio. Jis suranda „Hot Wheels“ dėklą, pripildytą automobilių – ir išsirenka įsimintiną. Perkelkite į kitą sceną, o dabar viso dydžio „Hot Wheels“ automobilis, kuris yra beprotiškai modifikuotas „Hyundai Veloster“, yra viso dydžio ir paruoštas veiksmo kupinai scenai, kai Luisas bėga nuo blogiukų.

1978 m. „Wolf WR1“ „Ford Replica Formula“ automobilis Geležinis žmogus 2 (2010)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Ko verta turėti lenktynių komandą, jei nevairuojate savo lenktyninio automobilio? Tony Starkas, dar žinomas kaip „Iron Man“, būtent tai ir galvojo „Iron Man 2“. Filme jis atleidžia savo vairuotoją duobės ruože ir šokinėja prie 1978 metų „Wolf WR1“ „Ford Replica“ formulės automobilio vairo. Vėliau automobilį perpjauna filmo piktadarys Ivanas Vanko, dar žinomas kaip „Whiplash“, tuo metu Starkas dramatiškai apsivilko savo „Iron Man“ kostiumą, kad išgelbėtų dieną.

1972 m. „Ford Econoline“ „Ant-Man“ (2015), „Ant-Man and Wasp“ (2018) ir „Avengers: Endgame“ (2019)

fordekonolinas

Jei „Marvel“ kino visatoje yra viena transporto priemonė, kuri išgelbėjo pusę galaktikos, tai šis 1972 m. „Ford Econoline“ furgonas. Jis pradėjo gyvenimą kaip Scottas Langas, dar žinomas kaip „Ant-Man“, kasdienis vairuotojas ir transformuojasi į savo „X-Con“ verslo furgoną filme „Skruzdėliukas ir vapsva“. Vėliau filmas tampa Quantum tunelio transporto priemone filmo pabaigoje. Tuo viskas nesibaigia, jis taip pat padeda Keršytojams išbandyti kelionę laike „Keršytojai: Pabaigos žaidimas“. Jis senas, retro ir išgelbėjo pusę visatos. Ko dar galite paprašyti?

1932 m. „Ford“ modelis B | Geležinis žmogus, Geležinis žmogus 2

geriausi „Marvel“ automobiliai

Tony Starkas yra vienas inžinieriaus vargas, be to, jis yra gana geras mechanikas. Filme, kuriame prasidėjo „Marvel“ kino visata „Geležinis žmogus“, Starkas yra jo garaže, dirbantis prie 1932 m. „Ford“ modelio B. Filme „Geležinis žmogus 2“ jis taip pat naudoja B modelio vairuotojo sėdynę kaip kompiuterį. kėdė, kai kasama informacija apie filmo piktadarį.

„Audi R8“ Geležinis žmogus (2008), Geležinis žmogus 2 (2010), Geležinis žmogus 3 (2013), Keršytojai: Ultrono amžius (2015)

geriausi „Marvel“ automobiliai

Jei yra vienas „Marvel“ veikėjas, susijęs su tam tikra transporto priemone, tai turi būti Tony Starkas ir „Audi R8“. Starkas vairavo įvairius „Audi R8“ automobilius nuo tada, kai debiutavo „MCU“ „Iron Man“. Jis netgi vairuoja „e-Tron“ R8 versiją, daugelį filmų vėliau „Keršytojai: Ultrono amžius“. Nors Starkas turi nuostabią automobilių kolekciją, į kurią žvilgtelime per filmus, „Audi R8“ įvairiomis kartojimais buvo jo automobilis.

2012 m. „Acura NSX Roadster Concept“ Keršytojai (2012)

geriausi „Marvel“ automobiliai

„Acura“ transporto priemonės „Marvel Cinematic Universe“ pasirodė kaip SHIELD palaikomos transporto priemonės iš pradžių, tačiau „Keršytojų“ pabaigoje gerbėjai stebėtinai žvelgė į ateitį. Filmo pabaigoje Tony Starkas kartu su Bruce’u Banneriu, dar žinomu kaip Hulkas, 2012 m. „Acura NSX Roadster“ koncepciniu automobiliu nuvažiuoja – praėjus ketveriems metams iki jo oficialaus išleidimo. Jau tada transporto priemonė atrodė gana įsijautusi į serijinį modelį – tai puikus būdas erzinti naujo modelio leidimą.

1995 m. „Chevrolet Impala SS“ Kapitonas Marvelas (2019)

geriausi „Marvel“ automobiliai

„Kapitonas Marvelas“ yra subrendęs 90-ųjų nostalgija. Turiu omenyje, kad Carol Danvers, dar žinomas kaip kapitonas Marvelas, avarija patenka į siautulingą „Blockbuster Video“. Vėliau filme Danversas ir Nickas Fury važiuoja puikiu važiavimu, kurio visi norėjo 90-aisiais – „Chevy Impala SS“.

1971 Steyr-Puch Pinzgauer 710 K | Thoras (2011)

geriausios „Marvel“ transporto priemonės

Ši transporto priemonė užima ypatingą vietą mūsų sąraše, nes ji pataikė į Perkūno Dievą ir vis riedėjo. Filme „Thor“ Jane Foster stažuotojas Darcy Lewisas trenkiasi į Thorą savo visureigiu – tai skoningai modifikuotas 1971 m. „Steyr-Puch Pinzgauer 710 K“, kuris, matyt, yra kietas kaip nagai.

„Marvel“ visata yra automobilių entuziastų aukso kasykla

Galėjome parodyti dar nuostabesnius „Marvel Cinematic Universe“ automobilius, kurie gali atkreipti automobilių entuziasto akį. Gal jūs pastebėjote „Ferrari F430 Scuderia“ fone, kai Clintas Bartonas, dar žinomas kaip Hawkeye / Roninas, nužudo kelis blogiukus „Avengers: Endgame“ ar visureigyje modifikuotą „Mercedes-Benz Sprinter“ furgoną „Ant-Man and Wasp“. “ Jei žiūrite atmerktas akis, priekiniame plane ir filmų fone yra tiek daug automobilių, kuriuos galima pastebėti. Tikimės, kad tai tęsis tol, kol egzistuoja MCU.

[ad_2]