[ad_1]

Nesvarbu, ar žygiuojate pėsčiomis, ar stovyklaujate, ar visureigiu, ar viršum, ar tiesiog einate iš miesto ramiam savaitgaliui toli nuo žiurkių lenktynių, vienas iš geriausi kišeniniai peiliai yra būtinas dalykas, kuris greičiausiai gyvena jūsų pulte. Be akivaizdžių virvės pjaustymo ar medžio drožimo uždavinių, geras kišeninis peilis padeda greitai supjaustyti maistą tiems lauko kepsnių valgiams, pašalinti izoliaciją, kai greitai atliekami laidų taisymai kelyje, arba lengvai atidaryti pakuotę. Mūsų manymu, kišeninis peilis dažnai vadinamas sulankstomu peiliu, yra pagrindinis įrankis, kurį pradėsite atrasti vis naujus naudojimo būdus ir netrukus susimąstysite, kaip jūs kada nors apsiėjote.

Kišeninio peilio pirkimo patarimai

Geriausių kišeninių peilių yra įvairių formų, dydžių, konfigūracijų, ašmenų stilių ir medžiagų. Pirmiausia siūlome ieškoti kišeninių peilių, kurie užfiksuotų ašmenis atviroje padėtyje. Gebėjimas užfiksuoti tą ašmenį vietoje, naudodamas peilį, saugos jūsų pirštus. Ieškokite peilių, kurie sulankstomi į tokį dydį, kurį patogu ir patogu nešiotis kišenėje. Daugelis ateina su spaustukais, kad pritvirtintų juos prie viršutinės kišenės siūlės, o kišeniniai peiliai „clip-it“ yra vieni iš mūsų mėgstamiausių.

EDC kategorijoje rasite daugybę pavyzdžių, kurių peiliai yra nuo 2 iki 4 colių. Dažniausiai pasitaiko tiesūs arba dantyti kraštai, ir rasite keletą kombinuotų peilių, siūlančių abu. Dantyti kraštai yra naudingi norint pjauti kietesnes medžiagas kaip virvę. Tiesūs kraštai daro objektų pjaustymą vėjeliu ir juos lengviau prižiūrėti. Ašmenų formos svyruoja nuo visur esančio nuleidimo taško iki tanto (kalto formos taškas, įkvėptas japoniškų kardų).

Labiausiai paplitusios ašmenų medžiagos yra anglinis plienas, nerūdijantis plienas ir įrankinis plienas, tačiau jų yra keliolika variantų. Trumpai tariant, anglis ilgiau išliks aštri, bet brangesnė. „Stainless“ siūlo geresnę apsaugą nuo korozijos ir draugiškesnę kainą. Įrankių plienas paprastai yra pigesnis, gerai sulaiko kraštus, tačiau turi mažiau atsparumo korozijai. Beveik visi apžvelgti peiliai siūlomi įvairiomis dangomis, kad geriau apsaugotų ašmenų plieną. Jei norite giliai nardyti, patikrinkite šis straipsnis apie peilio plieną mūsų sesers svetainėje GearJunkie.com.

Išnagrinėkime keletą geriausių kišeninių peilių, kurie puikiai tinka vairuotojams.

„Benchmade Bailout“ kišeninis peilis

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kasdien
„Benchmade Bailout“ tanto stiliaus „CPM-M4“ plieniniai peiliai gali atlikti sunkius darbus.

TIKRINKITE KAINĄ

„Benchmade Bailout“ yra vienas iš kišeninių peilių, kuriuos galima nešioti kasdien, rinktis ir iš pradžių buvo skirtas taktinei miniai, ieškančiai kažko lengvo ir kompaktiško. Paaiškėjo, kad „Benchmade Bailout“ buvo toks gausus funkcijų, kad greitai atkreipė EDC sulankstomų peilių entuziastų dėmesį. Tačiau vairuotojams pranašumas yra tai, kad ant rankenos galo yra karbido stiklo trupintuvas, o „Bailout“ „Tanto“ stiliaus „CPM-M4“ plieno ašmenys yra pakankamai tvirti, kad galėtų susidurti su sunkiais darbais.

„Benchmade Bailout“ siūlo miško žalią anoduotą 6061-T6 aliuminio rankeną, su apverčiamu mini segtuku giliai kišenėje nešioti. Jo atviras ilgis yra 8,07 colio, uždarytas – 4,71 colio, ašmenų ilgis – 3,38 colio, o visa pakuotė sveria vos 2,70 uncijos. „Bailout“ sulankstomame peilyje panaudojamos dvigubos nykščių smeigės, o „Axis“ užrakto sistema veikia perkeliant plieninę juostą į vietą, kad peilis neužsidarytų. Manome, kad „Benchmade Bailout“ yra puikus priedas prie mūsų geriausių kišeninių peilių, kuriuos galima nešiotis kasdien.

Kišeninis peilis „Coast RX357“

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
„Coast RX357“ „Max-Lock“ sistema užrakina ašmenis ir visiškai užfiksuoja dvigubai.

TIKRINKITE KAINĄ

„Coast“ gamino peilius nuo tada, kai jos įkūrėjas Henry W. Brandsas pagamino filė peilį su samteliu ant nugaros lašišai valyti ir pradėjo pardavinėti Oregono pakrantės dokuose. Nuo to laiko įmonė plėtėsi gamindama lauko gaminius, įskaitant žibintuvėlius, priekinius žibintus ir „pjovimo įrankių“ asortimentą, pradedant daugiafunkcinėmis priemonėmis, baigiant taktiniais, medžioklės, darbo ir EDC peiliais. Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra taktiškai nusiteikęs „Coast RX357“. Tai puikus pasirinkimas mąstantiems apie biudžetą. Tai taip pat puikus peilis, kurį galite palikti savo pirštinių dėžėje kritiniais atvejais.

„Coast RX357“ siūlo 3,58 colių kombinuotą (iš dalies dantytą) „Tanto“ stiliaus ašmenį, pagamintą iš 9Cr18Mov nerūdijančio plieno, įsitaisiusį nailono rankenos viduje su įdubusia išorine dalimi, kad tvirtai sukibtų. Jis lengvai atsidaro naudodamas grįžtamą nykščio smeigę ir turi dvigubą užrakinimo sistemą. Įkloto užraktas leidžia atidaryti ir uždaryti viena ranka. Mums patinka „RX357“ „Max-Lock“ sistema (jungiklis rankenos šone), kuri uždaro ašmenis ir visiškai užfiksuoja dvigubai. „Coast RX357“ sveria 5,57 uncijos ir turi trijų padėčių spaustuką, uždarytą 5 colių ilgį ir bendrą atvirą 8,46 colio ilgį.

CRKT kišeninis peilis „Bona Fide“

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
CRKT „Bona Fide“ kišeninis peilis lengvai atskiriamas į tris dalis giliam valymui.

TIKRINKITE KAINĄ

Vienas geriausių „Columbia River Tool & Knife“ (CRKT) kišeninių peilių kasdieniniam nešiojimui yra naujasis „Bona Fide“. „Bona Fide“ yra geras kasdienis nešiojimas, kurio ilgis yra šiek tiek didesnis nei 8 coliai nuo ašmenų galiuko iki lengvos tekstūruotos aliuminio rankenos užpakalio. Ašmenys yra „Wharncliffe“ ir „drop point“ konstrukcijos kryžius, tinkamas pjaustymui ir auskarų vėrimui, su į viršų išlenktu pjovimo kraštu ir ašmenų stuburu, kuris palaipsniui krinta žemyn, kad suformuotų galiuką. Jo rutulinių guolių sistema reiškia, kad nykščio apvertimas gali atgaivinti „Bona Fide“.

Premijos taškai skiriami „Field Strip Gen II“ technologijai, leidžiančiai lengvai valyti, kai stumdami svirtį aukštyn išardysite tris peilio dalis. Jo ašmenys yra D2 įrankių plienas, turintis daug anglies ir chromo. „Bona Fide“ turi įkloto užraktą, 3,59 colio ašmenis, uždaryto 4,66 colio ilgio, sveriančią 4,3 uncijos, ir gilų nešiojimo spaustuką, todėl jis važiuoja žemai kišenėje. Mes esame dideli „Bona Fide“ gerbėjai.

Gerberio Zilcho kišeninis peilis

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
„Gerber Zilch“ yra apipjaustyta pakuotė, kurios ilgis yra 7,2 colio, o svoris – tik 2,2 uncijos.

TIKRINKITE KAINĄ

Vienas iš mūsų mėgstamiausių „Gerber EDC“ kišeninių peilių yra „Gerber Zilch“. „Gerber Zilch“ yra akivaizdus pasirinkimas mūsų geriausiems kišeniniams peiliams visą dieną nešiotis dėl lengvo ir tvirto peilio bei rankenos ir pagalbinio diegimo funkcijos, kurią galima valdyti paspaudus nykščio smeigtuką ar vinis. ašmenys. Jo ašmenys yra tradicinio stiliaus kišeninio peilio ašmenys, pasižymintys geru pjaustymo ir auskarų derinimo deriniu.

„Gerber Zilch“ ašmenys yra 3,1 colio ilgio ir pagaminti iš „7Cr17Mov“ nerūdijančio plieno. Šis plonas ir nuimtas paketas, kurio bendras atviras ilgis yra 7,2 colio, sveria tik 2,2 uncijos. Jame yra pamušalo užraktas, dirželio skylė, atidengtos statinės ir tvirtas spaustukas, kad būtų lengva nešiotis kišenėje. „Gerber Zilch“ gali būti trijų spalvų – raudonos, juodos ir kojotinės.

„Kershaw“ analitiko kišeninis peilis

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
Kišeninis peilis „Kershaw Analyst“ turi užspaudimą (išpjovas išilgai stuburo), kad būtų galima saugiai suimti.

TIKRINKITE KAINĄ

„Kershaw Analyst“ siūlo tanto stiliaus ašmenis su kombinuotu (tiek tiesiu, tiek dantytu) pjovimo kraštu, kad būtų galima universaliai. Dantytas briauna gali pjauti per virvę ir audinius, o tanto taškas puikiai tinka auskarams. Analitikas lengvai atsidaro naudodamas „Kershaw“ atidarytą „SpeedSafe“ atidarymo dangtelį. Jame yra įdėklo užraktas, o stiklo pripildytas nailonas, kurio tekstūra yra ant rankenos, ir ašmenys (išpjovos, einančios per stuburą) ant ašmenų, užtikrina saugų sukibimą.

„Kershaw Analyst“ su giliai nešiojamu kišeniniu segtuku, kurį galima sukeisti į keturias skirtingas pozicijas, yra 8Cr13MoV nerūdijančio plieno ašmenys, užtikrinantys gerą krašto laikymą ir tvirtumą. Analitiko ašmenų ilgis yra 3,25 colio, uždarymo ilgis – 4,25 colio, o bendras atviras ilgis siekia 7,5 colio. Jis sveria 3,5 uncijos. Dirželio skylė rankenoje yra malonus prisilietimas. „Kershaw Analyst“ buvo paprastas priedas prie mūsų geriausio kišeninio peilio kasdienio nešiojimo kategorijai.

Kišeninis peilis „Leatherman FREE K2“

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
„Leatherman FREE K2“ savo aliuminio rankenoje slepia daugybę įrankių.

TIKRINKITE KAINĄ

Geriausiai žinomas dėl savo daugiafunkcio įrankio, kuris dabar tapo bendriniu visiems kitiems, „Leatherman“ taip pat gamina keletą nepaprastų peilių. Naujasis „FREE K2“ peilis yra puikus „Leatherman“ kišeninių peilių kūrybiškumo pavyzdys ir puikiai tinka mūsų geriausiam kišeniniam peiliui, skirtas kiekvienos dienos nešiojimo kategorijai. Skirtingas daugiafunkcio įrankio pasirinkimas – „FREE K2“ yra labiau panašus į kišeninius peilius su tipiškesne rankena ir ašmenų stiliumi, tačiau aliuminio rankenoje jis slepia specialų įrankį, pakuotės atidarytuvą, ylą, butelio atidarytuvą, „Phillips“ atsuktuvą, vidutinio standarto atsuktuvą, ir ypač mažas standartinis atsuktuvas.

Kiekvienas „Leatherman FREE K2“ įrankis yra prieinamas iš išorės, kad būtų lengviau atidaryti viena ranka. Jame yra magnetinė fiksavimo sistema, o visi įrankiai ir ašmenys užsifiksuoja, kai jie visiškai atidaromi. Nuimamas kišeninis segtukas NEMOKAMĄ K2 daro patogų nešioti. „FREE K2“ turi 3,3 colio modifikuoto „Wharncliffe“ stiliaus 420HC nerūdijančio plieno ašmenis, uždarytas 4,5 colio ilgio ir sveria 4,9 uncijos. „Leatherman FREE K2“ būtų geras pasirinkimas tiems, kurie ieško kišeninio peilio su privalumais.

Kišeninis peilis „Spyderco Endura 4“

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
Dėl daugelio dantytų kraštų „Spyderco Endura 4“ yra vienas iš mėgstamiausių kišeninių peilių.

TIKRINKITE KAINĄ

„Spyderco“ gamina keletą patogiausių kišeninių peilių, o naujai dantytas „Spyderco Endura 4“ tęsia šią tradiciją, pradedant firmos prekės ženklo apvalia anga, leidžiančia lengvai atidaryti nevienareikšmiškai viena ranka. Dantytasis „Endura 4“ peilis yra visiškai plokščias šlifavimo įrankis, užtikrinantis mažą trintį. Jis pagamintas iš K390 „Microclean“ įrankinio plieno, sustiprinto vanadžiu, volframu, molibdenu ir kobaltu, kad būtų galima idealiai naudoti plonuose didelio našumo kraštuose, pavyzdžiui, dantytų ašmenų dantyse. Tai nesudėtinga diskusija apie geriausius kišeninius peilius kasdieniniam nešiojimui.

Nerūdijančio plieno vidiniai įdėklai, tvirtas užrakto mechanizmas, stiklo pluoštu armuoto nailono (FRN) rankenėlės svarstyklės ir keturių padėčių kišeninis segtukas „Spyderco Endura 4“ paverčia vienu mėgstamiausių kišeninių peilių, kuriuos galite nešiotis kiekvieną dieną. Norėdami atskirti jį nuo likusios „Spyderco K390“ kišeninių peilių grupės, dantyta „Endura 4“ yra su mėlynos spalvos dvikryptės tekstūros FRN rankena. „Spyderco Endura 4“ uždaras ilgis yra 4,98 colio, bendras atidarymo ilgis – 8,78 colio, o ašmenų ilgis – 4,44 colio. Jis sveria vos 3,3 uncijos.

„Victorinox Hunter Pro Alox“

geriausi kišeniniai peiliai, skirti nešiotis kiekvieną dieną
Kišeninis peilis „Victorinox Hunter Pro Alox“ siūlo 5,0 colių nerūdijančio plieno ašmenis 5,4 colių uždarytoje pakuotėje.

TIKRINKITE KAINĄ

Pavadinimas „Victorinox“ gali būti ne taip iš karto atpažįstamas kaip kišeninis peilis, kuriuo garsėja, paprastai vadinamas Šveicarijos armijos peiliu, tačiau tai yra vienas ilgiausiai veikiančių peilių gamintojų šioje kategorijoje. Karlas Elseneris 1884 m. Įsteigė peilių peilių cechą, 1891 m. Pradėjo tiekti peilius Šveicarijos armijai. Iš pradžių pavadinta Karlo motina Viktorija, atsiradus nerūdijančiam plienui („Inox“), įmonė 1921 m. Buvo pervadinta į „Victorinox“. Dabar „Victorinox“ galima įsigyti įvairių peilių ir daugiafunkcinių įrankių, tačiau mus pirmiausia domina „Hunter Pro Alox“ kišeninis peilis. .

„Victorinox Hunter Pro“ sulankstomų peilių linija yra kelių spalvų ir pagaminta iš medžiagų. Dėl tradicinės Šveicarijos armijos peilio spalvos, kompaktiško dydžio, kišeninio segtuko, dirželio skylės, paracordo pakabuko ir „Alox“ rankenos svarstyklių „Hunter Pro Alox“ neša puikiai kasdien. „Alox“ svarstyklės perforuojamos iš aliuminio ir įspaustos, tada anoduojamos, kad būtų sukurtas apsauginis sluoksnis. „Hunter Pro Alox“ sveria 6,6 uncijos, 5,4 colio uždaro ilgio ir turi tvirtą 5,0 colių užrakinamą nerūdijančią ašmenį.

Norite užbaigti būtiniausių daiktų, kurie kiekvieną dieną turėtų būti jūsų automobilyje ar sunkvežimyje, kolekciją? Peržiūrėkite geriausių transporto priemonių pirmosios pagalbos rinkinių, geriausių avarinių komplektų, geriausių nešiojamų padangų pripūtėjų ir geriausių nešiojamųjų peršokimo mašinų pirkimo vadovus.

[ad_2]