[ad_1]

Bet kurioje transporto priemonėje, pagamintoje iki 1990-ųjų pradžios, priekinių žibintų lęšiams buvo naudojamas stiklas. Po to automobilių gamintojai žibintams pradėjo naudoti polikarbonato plastiką. Nors šis naujas dizainas turi tam tikrų pranašumų, senstant polikarbonatas būna geltonas, todėl susidaro migloti ar migloti priekiniai žibintai, kuriuos gali būti sunku pamatyti važiuojant naktį. Laimei, kokybė priekinių žibintų restauravimo rinkinys gali padėti išspręsti problemą.

Kodėl turėtumėte naudoti priekinių žibintų restauravimo rinkinį

ryškūs priekiniai žibintai

Pagerinta sauga – Priekiniai žibintai yra būtini jūsų saugumui kelyje. Jei nematote kelio priešais save, negalite vairuoti saugiai. Be to, jei kiti vairuotojai jūsų nemato, jiems taip pat gresia pavojus. Neaiškūs, ūkanoti ar subraižyti žibintai gali apsunkinti ir pavojingą vairavimą naktį. Su švariais priekiniais žibintais ir patobulinta LED žibintų lempute galite užtikrintai vairuoti naktį.

Perpardavimo vertė – Jei galvojote apie savo automobilio pardavimą ar prekybą ateityje, žinote, kad jis turi būti optimalios formos, kad gautumėte geriausią dolerį. Pasirodymas nešvariais, geltonais žibintais nepadės jums susitarti. Geriausia yra juos prižiūrėti, kaip ir visas kitas transporto priemonės dalis.

Sutaupykite pinigų – Jei ateityje reikės pakeisti automobilio priekinius žibintus, gali tekti lukštenti rimtą tešlą. Aukštos kokybės restauravimo rinkinys, palyginus, yra kišeninis pakeitimas. Kaip ir bet kuriame jūsų automobilio aspekte, prevencinį darbą atlikti yra kur kas geriau nei mokėti už brangiai kainuojantį remontą ar pakeitimą.

10 geriausių žibintų restauravimo rinkinių

Rinkoje radome dešimt geriausių žibintų restauravimo rinkinių. Lengva naudoti, šie rinkiniai greitai grąžins jūsų žibintus į naują būklę. Investuokite į vieną iš šių žibintų restauravimo rinkinių ir negalėsite suklysti.

Be kiekvieno konkretaus rinkinio pateiktų instrukcijų, taip pat būtinai perskaitykite mūsų „Kaip išvalyti priekinius žibintus: išsamų vadovą“, kad įsitikintumėte, jog priekiniai žibintai atrodo taip pat gerai, kaip nauji.

Geriausias biudžeto pasirinkimas

1. Vėžlių vaško priekinių žibintų lęšių restauravimo rinkinys

Patikrinkite naujausią kainą

Šis populiarus „Turtle Wax“ atstatymo rinkinys yra nebrangus ir jį lengva naudoti. Tai idealiai tinka lengviems ar vidutinio sunkumo žibintų restauravimo projektams; Nesitikėkite, kad tai sumažins miglą, jei dar niekada nevalėte priekinių žibintų. Šis rinkinys puikiai tinka priežiūrai ir, atsižvelgiant į kainą, jis tiesiog yra prasmingas.

Šiame rinkinyje yra 2 uncijų vėžlių vaško lęšių taisymo ir atnaujinimo skaidrinamasis junginys, kuris specialiai sukurtas įbrėžimams, sūkurių žymėms ir stipriai oksidacijai pašalinti. Jame taip pat yra viena tiksli poliravimo trinkelė ir keturios keraminės akrilo servetėlės, taip pat poros apsauginių plastikinių pirštinių.

Jį galite tepti rankiniu būdu, šlifuoti pažeistą priekinių žibintų paviršių naudokite poliravimo dangtelį ir šiek tiek švaraus vandens. Kai patenkinsite rezultatais, paprasčiausiai nuvalykite paviršių. Išdžiūvus, keramikine akrilo servetėle uždėkite apsauginę dangą. Ši danga sukietėja per 24 valandas, suteikė papildomą apsaugą tarp poliravimo.

7. Nuvalykite naują priekinių žibintų atkūrimo rinkinį

Priekinių žibintų restauravimo rinkinys

Patikrinkite naujausią kainą

Šis žibintų restauravimo rinkinys yra su dviem mikropluošto šluostėmis, iš anksto įmirkytu rankšluosčiu „Wipe New“, instrukcijomis, guminėmis pirštinėmis ir šlifavimo bloku, kuriame yra dvi skirtingos kruopos iš abiejų pusių. Nors jis neturi tokios pat poliravimo galios, kaip ir kai kurie kiti rinkiniai, jis turėtų gerai veikti švelnaus ir vidutinio rūko priekinius žibintus

„Wipe New“ teigia, kad šis rinkinys gali išvalyti priekinius žibintus per kelias sekundes. Taikyti taip pat lengva, kaip nuvalyti priekinius žibintus su pridėtu rankšluosčiu „Wipe New“. Kadangi rankšluostyje yra keletas stiprių cheminių junginių, gerai dėvėti jų pridėtas pirštines.

Jei priekiniuose žibintuose yra papildomų įbrėžimų ar dėmių, galite juos nušlifuoti naudodami šlifavimo padą. Nors šis rinkinys nėra geriausias sunkiųjų darbų atlikimui, jis puikiai tinka mažų ar vidutinių priekinių žibintų restauravimo projektams.

Nelaukite: gaukite aiškesnius priekinius žibintus su šiais populiariausiais rinkiniais

Kiekvienam automobilio savininkui turėtų rūpėti aiškūs žibintai. Naudojant geltonus, subraižytus, nuobodžius ir senus žibintus jūsų naktinis matomumas sumažėja, o vairuoti gali tapti nesaugu. Naudodami paprastą žibintų restauravimo rinkinį, galite vėl priversti žibintus švyti kaip naujus.

priekinių žibintų restauravimo rinkinys

Surasti geriausią priekinių žibintų restauravimo rinkinį yra sunku – žibintų valymas turėtų būti vėjelis. Laimei, naudodamiesi pirmiau pateiktomis galimybėmis, turėtumėte sugebėti rasti jums tinkamiausią produktą. Prieš išvykdami įsitikinkite, kad taip pat naudojate geriausią priekinio stiklo valiklį, kad dar geriau matytumėte. Tada atėjo laikas grįžti į kelią.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra priekinių žibintų restauravimo rinkinyje?

Visą komplektą sudaro poliravimo padas, švitrinis popierius, poliravimo priemonė, lęšių sandarinimo servetėlės ​​ir apsauginė medžiaga. Kai kuriuose rinkiniuose taip pat yra apsauginių priemonių, pavyzdžiui, plastikinių pirštinių.

Ar galite išvalyti priekinius žibintus be priekinių žibintų restauravimo rinkinio?

Nors galbūt girdėjote apie žmones, kurie naudojasi įvairiomis kitomis galimybėmis valydami miglotus priekinius žibintus (įskaitant švitrinį popierių, actą, poliravimo ir vabzdžių repelentus), rekomenduojame įsigyti specialų žibintų restauravimo rinkinį. Yra daugybė prieinamų variantų, ir šie rinkiniai užtikrins geriausius rezultatus, nebesugadindami priekinių žibintų.

Kodėl mano priekinių žibintų spalva pasikeitė?

Senstant priekinių žibintų plastikiniam korpusui, neišvengiamai jie pradės geltonos spalvos dėl oksidacijos ir UV spindulių poveikio. Laimei, priekinių žibintų restauravimo rinkinyje iš tikrųjų naudojama UV apsauganti danga, kad ateityje sulėtėtų oksidacijos procesas.

Priekiniai žibintai taip pat gali pakisti dėl įvairių cheminių medžiagų, su kuriomis jūsų automobilis gali susidurti namuose ir kelyje, poveikio.

Ar jūsų automobilis gali nepavykti patikrinti dėl priekinių žibintų?

Taip, bet tai nėra įprasta. Prižiūrėkite, kad jūsų priekiniai žibintai būtų geros būklės ir būtų įprasta techninės priežiūros dalis, todėl turėtumėte nerimauti, kad nepavyks patikrinti.

Kaip dažnai reikia naudoti priekinių žibintų restauravimo rinkinį?

Nuoširdus atsakymas yra – viskas priklauso nuo jūsų transporto priemonės. Jei dažnai važiuojate labai druskotais keliais arba jūsų transporto priemonė sėdi lauke elementuose, tikriausiai pastebėsite, kad tai darote dažniau. Jei jūsų transporto priemonei netaikomi jokie dalykai, išskyrus sunkias sąlygas, priežiūros metu galite kartą per metus (ar rečiau) naudoti žibintų restauravimo rinkinį.

Kaip naudoti priekinių žibintų restauravimo rinkinį?

Vykdykite bet kokio įsigyto rinkinio instrukcijas. Jei reikia kitų patarimų ir gudrybių, peržiūrėkite išsamų mūsų žibintų valymo vadovą.

[ad_2]