[ad_1]

Kiekvienoje transporto priemonėje ir namų garaže turėtų būti a nešiojamas padangų pripūtėjas po ranka. Jie yra kompaktiški, lengvai naudojami ir idealiai tinka pumpuoti padangas į kamštį. Jei reikia, galite ne tik šiek tiek sureguliuoti padangų slėgį, bet ir panaudoti atsarginėms padangoms pumpuoti. Kad būtų patogiau, juos taip pat galite naudoti dviračiuose, vejapjovėse ar traktorių padangose.

Nors rinkoje yra daugybė puikių nešiojamų padangų pripūtėjų, yra ir tam tikrų aferų. Kai kurie nešiojami padangų pripūtėjai neturi pakankamai galios susprogdinti baseino žaislą, o ką jau kalbėti apie padangą. Atsižvelgiant į tai, kad jums gali prireikti nešiojamojo padangų pripūtimo, kad vieną dieną išvengtumėte kamščio, norite, kad pinigai būtų geriausi nešiojamų padangų pripūtimo įtaisams. Štai kodėl mes sukūrėme dešimties geriausių pasirinkimų sąrašą ieškodami geriausio nešiojamojo padangų pripūtimo.

Šiame pirkimo vadove rasite nešiojamąjį padangų pripūtimo variantą visiems. Kai kurie nešiojami padangų pripūtėjai yra mažesni nei kiti, o keli yra daug funkcijų turintys ir aukščiausios klasės įrenginiai. Mes taip pat įtraukėme kelis biudžetui tinkamus pasirinkimus.

Kas taip svarbu apie padangų slėgį?

Tinkamai pripūstos padangos turi įtakos jūsų saugumui kelyje ir piniginei. Jei jūsų padangos yra nepakankamai pripūstos, jūs susidėvėsite per anksti ir sumažinsite degalų sąnaudas. Šie du veiksniai kartu gali kainuoti šimtus dolerių.

Net jei jūsų automobilyje yra TPMS (padangų slėgio stebėjimo sistema), ne visada galite pasikliauti šia sistema tikrindami padangų slėgį. Dažniausiai TPMS įspėjamoji lemputė užsidegs tik tada, kai slėgis nukris 25% žemiau rekomenduojamo padangų slėgio. Tuo metu jau jaučiate važiavimo su nepakankamai pripūstomis padangomis poveikį.

Daugelis vairuotojų gali nesuvokti, kad galite prarasti padangų slėgį net nepradurdami padangos. Jei jūsų padangos yra tik 3 PSI mažesnės nei rekomenduojama, sunaudojate 1% daugiau degalų ir suklijuojate 10% daugiau. Ir jūs nenorite per daug kompensuoti. Per daug pripūstos padangos gali lengviau sugadinti ir sukurti grubų važiavimą.

JAV šiandien sako, kad jei jūsų padanga yra 25% žemesnė už rekomenduojamą slėgį, jūs tris kartus dažniau patiriate avariją. Jei jis 25% didesnis nei turėtų būti, jūsų tikimybė, kad avarija padidės dvigubai. Turėdami tokią statistiką, turėtumėte dažnai stebėti padangų slėgį; ne tik norint sutaupyti pinigų, bet ir apsaugoti jus kelyje. Padangų slėgio tikrinimas tampa įprasta jūsų automobilio priežiūros dalimi.

Geriausio nešiojamojo oro kompresoriaus pasirinkimas

Daugelis žmonių galvoja, ko ieškoti geriausiuose nešiojamuose padangų pripūtėliuose. Norėdami atsakyti į šį klausimą, turite atsižvelgti į keletą veiksnių.

Kaina

Rinkoje rasite produktų, kurie svyruoja nuo 15 USD iki maždaug 100 USD. Nors mes suprantame, kad vykdome biudžetą, tiesiog atminkite, kad sunku gauti ką nors už mažiau nei 25 USD, kurie tikrai tęsis. Jei galite, surinkite šiek tiek papildomai, kad įsitikintumėte, jog gausite pakankamai tvirtą agregatą, kad galėtumėte tinkamai pripūsti padangas.

Jei nevažinėjate nedaug, jums nereikia aukščiausios klasės modelio. Vidutinio kelio nešiojamų padangų pripūtimo mašina būtų skirta tik atsitiktinėms situacijoms ir kartais pripildytiems namuose. Taip pat galite reguliariai tikrinti padangų slėgį ir atlikti techninę priežiūrą degalinėje. Kita vertus, jei kasdien važinėjate į darbą ar praleidžiate daug laiko automobilyje, būtų protinga investuoti į brangesnį modelį, kad būtų ramiau.

Patvarumas

Didžiausias skirtumas tarp pigaus nešiojamojo padangų pripūtimo ir brangių modelių yra patvarumas. Pigūs pripūtikliai dažniausiai gaminami iš plastikinių dalių ir turi mažus variklius. Su šiais agregatais turite būti atsargūs, nes jie gali lengvai subyrėti arba įtrūkti.

Daugelyje pigesnių modelių nėra jokios šiluminės apsaugos nuo perkrovos. Naudojant jie įkais ir galiausiai gali perdegti. Galbūt galėsite iš jų pasinaudoti keliais būdais, kol jie nesulaužys, tačiau jie iš tikrųjų nėra skirti tęsti.

Aukštesnės klasės nešiojamojo padangų pripūtimo modelyje bus metalinės dalys, kurios laikui bėgant gerai laikosi. Daugelis jų taip pat yra su aligatoriaus spaustukais kaip maitinimo šaltiniu, o ne tipišku cigarečių žiebtuvėlių lizdo kištuku. Šie modeliai taip pat turi galingesnius, didesnius variklius. Jie greitai veikia ir išlieka vėsūs, be to, jie dažnai būna su šilumine apsauga nuo perkrovos, kad būtų saugu ir kad nebūtų perkaitę.

Patogumas

Nors pigus modelis gali būti švelnus jūsų biudžetui, jį dažnai gali kankinti. Jie dirba labai lėtai ir reikalauja pertraukų, kad atvėstų. Pasirinkę pigesnį modelį, bandydami pripūsti padangas, galite išleisti net tris kartus ilgiau nei reikia.

Jei planuojate dažnai aptarnauti padangas arba turite kelias transporto priemones, norėtumėte prižiūrėti jėgainę. Laikas greitai pridedamas prie kiekvienų keturių padangų, kurias laukiate užpildyti.

Tai pasakius, jei ekstremalių situacijų atveju norite tik nešiojamojo padangų pripūtimo, tikriausiai nepagalvosite dešimt minučių praleisti pumpuodami padangą, jei tai reiškia, kad reikia vengti vilkiko.

10 geriausių nešiojamų padangų pripūtėjų

Be ilgesnio svarstymo, čia yra mūsų geriausių nešiojamų padangų pripūtėjų dešimtuko pasirinkimas. Šiame sąraše tikrai rasite tai, kas atitinka jūsų biudžetą ir jūsų poreikius.

[ad_2]