[ad_1]

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ pagaliau pradeda smogti prekiautojams, ir mes pagaliau sėdome prie vairo po to, kai žiniasklaidos pirmojo vairavimo įvykis dėl pandemijos buvo perplanuotas tris kartus. Renginys vyko Austine (TX) ir aplink jį, o aplinkinė kalvų šalis pasiūlė įspūdingą bekelės reljefą, kad būtų galima tinkamai išbandyti „4Xe“ galimybes. Pradėsime sakydami, kad šis pirmasis „Jeep“ automobilis, kurį kada nors galėjo varyti visavertė elektrinė jėga, pelnė „Trail Rated“ ženklelį ir siūlo įspūdingą našumą.

Be kai kurių elektriškai mėlynų akcentų, „4Xe“ ženklelio, įkrovimo prievado ir kai kurių patikslintų matuoklių, kurių niekada nežinotumėte, „Wrangler“ iš pirmo žvilgsnio buvo hibridinis „4Xe“. Tai yra daugiau nei įprastas „Wrangler“ beveik visais atžvilgiais, todėl pasinerkime į tai, ko sužinojome iš savo pirmojo išėjimo į hibridinį „Jeep Wrangler 4Xe“.

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ apžvalga

Yra du dalykai, dėl kurių „Wrangler 4Xe“ yra labai įdomus. Vienas yra daugiau galios. Du yra elektrifikuota vairavimo patirtis be nuotolio nerimo.

Daugiau galios

Po „4Xe“ gaubtu rasite tą patį 2,0 l keturių cilindrų turbininį dujų variklį, kurį rasite pagrindiniame „Wrangler“ modelyje, palaikomą beveik ta pačia 8 laipsnių automatine pavarų dėže (vidiniai elementai buvo patikslinti, kad tilptų elektrinė pavara). . „Wrangler 4Xe“ taip pat galite įsigyti 2 elektrinius variklius, vieną variklio šone ir vieną – variklio transmisijos korpuse, o po galinėmis sėdynėmis – 400 W 17 kWh bateriją.

Ši pavara sumažina įspūdingą 375 AG ir dar įspūdingesnę 470 svarų. sukimo momento. Tai yra maždaug 100 AG mažiau nei naujuoju „Hemi V8“ ir 100 AG daugiau nei „Pentastar V6“. Jo sukimo momentas yra dar didesnis (28 svarų daugiau), nei siūlo dyzelinas.

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ plika važiuoklė ir pavara
Visos elektrinės-mėlynos spalvos šios „Wrangler“ važiuoklės dalys yra naujos ir (arba) modifikuotos „4Xe“.

Ši hibridinė jėgainė suteikia „Wrangler“ 10 proc. Plius geresnį galios ir svorio santykį, net jei laive yra daugiau nei 500–700 svarų. Tai prilygsta 0–60 mylių per valandą per valandą. Gal dar svarbiau, kad važiuojant greitkeliu jis traukiasi stipriai į šiaurę nuo 80 km / h. Visureigyje akimirksniu pajuntate papildomą sukimo momentą, kuris padeda „Wrangler“ įveikti per visas kliūtis, su kuriomis galite susidurti.

Hibridinė pavara: nerimas dėl nuotolio

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe Rubicon“ apžvalga2021 m. „Wrangler 4Xe“ reklamuojamas 21 mylios atstumas nuo visų elektrinių – ir važiuodami po Ostino miesto gatves, mes gavome keletą geresnių galimybių. „Jeep“ inžinieriai teigė, kad galima tikėtis „3–4 valandas elektriniu būdu“ nuskaityti. Tai yra daug laiko gerai praleisti laiką ir keliauti technine bekele beveik netylint. Unikali patirtis, kad būtumėte tikra, ir tokia, kuri turėtų leisti jums pamatyti šiek tiek daugiau laukinių gyvūnų nei įprasta.

Įveikęs 2021 m. 2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe Rubicon“ pamačiau 17,6 MPG. Tai buvo daugybė važiavimo autostradoje priešpriešiniu vėju, kai kurie veiksmai bekelėje ir mano ypač sunki dešinė koja. „Wrangler 4Xe“ yra EPA įvertinta 49 MPGe.

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ įkrovimo prievadas1X įkrovikliui reikia 12,5 val., O 2 lygio įkrovikliui – 2,5 val., Kad papildytumėte „4Xe“ akumuliatorių. Vis dėlto šio elektrifikuoto „Jeep“ raktas yra tas, kad galite tiesiog prisitraukti prie siurblio ir pasipildyti degalų „Dino“ sultimis. Dar svarbiau kelionių po šalį atveju galite pasiimti atsarginių degalų ir nesijaudinti, ar pritrūks elektronų, kai tyrinėjate kelią nuo tinklo.

„Jeep Electric“ vairavimo patirtis

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ pavaros režimai„Jeep Wrangler 4Xe“ siūlo 3 važiavimo režimus; Hibridinis, elektrinis ir el. Išsaugojimas. Hibridas yra numatytasis parametras, kuriame prioritetas teikiamas optimaliam efektyvumui, kad vairavimo patirtis būtų nebrangesnė. „Electric“ režimu pirmenybė teikiama visai elektrinei pavarai, tačiau reikalaujant dujų variklio, kai reikalingas didelis pagreitis. ESave režime „Wrangler 4Xe“ teikia pirmenybę dujinio variklio naudojimui, taupydamas elektronus vėlesniam laikui. Tai leidžia jums pasirodyti mėgstamiausiu taku ir perjungti į elektrinį režimą bekelėje, kad vairavimo patirtis būtų beveik tyli ir beveik viena pėda.

Mažiau nei 20 mylių per valandą greičiu „4Xe“ sukuria unikalų elektrinį garsą, kurį sustiprina, ypač norėdamas įspėti aplink jus esančius pėsčiuosius, kad „Jeep“ juda.

Labai nedaug įkraunamų hibridinių transporto priemonių (PHEV) siūlo vieno pedalo vairavimo patirtį, kas įprasta EV, tačiau „4Xe“ tai daro. „Jeep“ to nevadina „važiavimu vienu pedalu“, nes „Wrangler“ vis tiek reikalauja įdėti koją ant stabdžio, kad visiškai sustotum, tačiau visais kitais būdais tai yra vairavimas vienu pedalu. Tai tikrai puiki savybė keliaujant bekele. Ant centrinės kamino yra mėlynas „Max Regen“ mygtukas, kurį reikia paspausti, norint gauti šio vieno pedalo patirtį, be to, jis maksimaliai padidina regeneracinį stabdymą, kad išplėstumėte savo EV diapazoną ir galią.

Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus „Max Regen“ arba tiesiog dirbant elektriniu režimu, akseleratoriaus pedalas turės daug pasipriešinimo. Manau, kad tai iš tikrųjų yra šiek tiek varginantis, nes norint išlaikyti transporto priemonę judėti reikia laikyti nuspaustą pedalą, o pertraukėlėse reikia tik pertraukų. Radau pasipriešinimą pastebimai daugiau nei kiti mano vairuoti EV. Viena šaunių šio bruožo veikiant elektrinio važiavimo režimui yra ta, kad pedale yra taškas, kuriame jaučiate daug didesnį pasipriešinimą. Jei paspausite pro tą tašką, dujinis variklis įsijungs, kad suteiktų jums prašomos energijos.

Stabdydami galite pajusti papildomą elektrinės pavaros svorį (500–800 svarų), tačiau kitais atvejais tai būna retai. Laimei, „4Xe“ patobulino stabdžius, o ratai atsirado iš „Gladiator“, todėl jis gerai sustoja.

Tai vis dar „Jeep Wrangler“

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ yra trijų skonių; Sachara, Rubikonas ir didelis aukštis. „Sahara“ yra pagrindinis modelis, „Rubicon“ yra orientuotas į bekelę, o „High Altitude“ yra prabangus kelyje orientuotas modelis, kaip ir standartiniame „Wrangler“.
2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe Rubicon“ vandenyjeGalbūt geriausia „4Xe“ dalis yra tai, kiek Wranglerio DNR lieka ta pati. Jūs vis dar gausite 30 colių vandens gylio gylį, apie 1110 svarų naudingosios apkrovos limitą ir 3500 svarų vilkimo pajėgumą.
2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe“ po sėdynės akumuliatoriumiTaip pat daugiausia išlaikytas „Wrangler“ vidaus krovinių kiekis. Akumuliatorių paketas yra po galinėmis sėdynėmis. Dėl to sėdynės šiek tiek sulankstomos ir nesuteikia visiškai plokščių krovinių grindų iki pat priekinių sėdynių, kaip ir standartinis „Wrangler“. Daugumoje programų tai nebus problema, tačiau kai kuriems sausumos priedams ir miego sistemoms tai gali būti problemiška.

Daugiau pinigų

Kaip ir tikėjotės, visa ši nauja elektrotechnika žymiai padidina lipdukų kainą. Tikitės sumokėti 50–60 000 USD už „Jeep Wrangler 4Xe“. „Sahara 4Xe“ kaina prasideda nuo 47 995 USD, „Rubicon 4Xe“ – nuo 51 695 USD, o „High Altitude 4Xe“ – nuo 53 570 USD (pridėjus 1495 USD paskirties mokestį). Šie skaičiai neatspindi jokių mokesčių nuolaidų, kurias galite gauti savo valstybėje. Apskritai už 4Xe galite tikėtis sumokėti 4–4 000 USD daugiau nei su panašiu „Wrangler“, tačiau turite pažymėti, kad „4Xe“ yra standartinė su papildoma įranga, pavyzdžiui, didesniu pramogų ekranu, HD ašimis, LED priekiniais žibintais ir kt.

„Jeep Wrangler 4Xe“ išvados

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe Rubicon“ apžvalgaPo daugiau nei 3,2 milijono patvirtinimo mylių „4Xe“ galiausiai yra parengtas masėms. „Jeep“ įsitikino, kad šis naujausias „Wrangler“ ir pirmasis elektrifikuotas „Jeep“ atitiks „Trail Rated“ ženklelį, kurį jis dėvi išdidžiai. 10 metų / 100 000 mylių „Wrangler 4Xe“ jėgainės garantija nurodo, kaip pasitiki „Jeep“ šia transporto priemone.

Kiekvienas serijos džipas, ne tik „Wrangler“, netrukus bus elektrifikuotas. Netrukus tikimasi daugiau hibridinių „4Xe“ variantų, o ne visai tolimoje ateityje tikrai bus naudojami visiškai elektriniai modeliai (panašiai kaip „Magneto EJS“ koncepcija).

Siekdamas paremti šias EV pastangas, „Jeep“ bendradarbiaudamas su „Electrify America“ sukūrė „Jeep“ prekės ženklo įkrovimo stoteles, kurios bus pastatytos virš 60 „Jeep Badge of Honor“ trasų. Pirmieji šį pavasarį bus 2 lygio įkrovikliai „Moab“, „Big Bear“ ir „Rubicon Trail“.

Galutinė pastaba ir kažkas, ką aš sakiau daug kartų; prašau, džipai, prašau, prašau, į „Wrangler“ įtraukite negyvą pedalą! „4Xe“, kaip ir visi kiti prieš juos esantys „Wrangler JL“, neturi patogios vietos pailsinti kairės kojos vairuodami. Manau, kad tai labai erzina, bet tai galima ištaisyti antrinės rinkos dalis iš įvairių kompanijų.

2021 m. „Jeep Wrangler 4Xe Rubicon“ apžvalga

[ad_2]