[ad_1]

Dvasios laukinėje gamtoje Chattanooga zoologijos sode gegužės 15 d

Per pastaruosius metus mes neturėjome daug ką švęsti, tačiau viskas pasikeitė dabar, kai turime vakciną kovai su vykstančia COVID-19 pandemija. Tai reiškia, kad turime dalykų, kuriuos vėl galime švęsti – tokius dalykus, kaip „Dvasia laukiniuose“ festivalyje Čatanoogos zoologijos sode. Bet kada tiksliai yra „Spirits in the Wild“ festivalis Chattanooga zoologijos sode? Ir kiek smagu yra „Dvasios laukiniuose“ festivalyje Chattanooga zoologijos sode? Visa tai išsiaiškinsime čia, kai apžvelgsime, kas gi vyksta „Dvasios laukinėje gamtoje“ metu Chattanooga zoologijos sode gegužės 15 d.

[ LEARN MORE ABOUT ALL OF THE FUN GOING ON IN AND AROUND CHATTANOOGA TN RIGHT HERE IN OUR AUTO SIMPLE BLOG ]

Viskas, ką reikia žinoti apie laukinių gėrimų šventę gegužės 15 d., Čatanoogos zoologijos sode, čia, Tenesyje„Spirits in the Wild Promo“ plakatas

Kaip jau minėjome keletą kartų, Dvasios laukinėje gamtoje Gegužės 15 d., Nuo 18 iki 22 val., Festivalis vyksta Chattanooga zoologijos sode, esančiame Šiaurės Holtzclaw prospekte 301, čia pat, Chattanooga. Bilietai zoologijos sodo nariams kainuoja 60 USD, o ne narių bilietai – 75 USD, o bilietai bus parduodami tik 21 metų ir vyresniems. Taigi, ką tie bilietai jums atneša? Na, jūs gausite įėjimą į zoologijos sodą ir visa, kas su tuo susiję, taip pat galėsite lankytis atvirame bare, kuriame rasite firminius zoologijos sodo kokteilius, prieigą prie neribotų maisto restoranų pavyzdžių, gyvų muziką, gyvo meno ekspozicijas, gyvų gyvūnų paveikslus. ir specialių gyvūnų susitikimų.

Ir jei norite sužinoti daugiau apie viską, ką mes darome „Auto Simple“, Chattanooga, TN, įskaitant tai, kaip galite mums parduoti savo automobilį arba kaip lengva iš mūsų gauti automatinę paskolą, susisiekite su mūsų darbuotojais.

[ad_2]