[ad_1]

2021 m. „Harley-Davidson Sportser S“

„Harley-Davidson“ ką tik debiutavo savo naujuoju „Sportster S“ dviračiu. Atsisveikinkite su senstančia „Sportser“ oru aušinamų stūmoklių „Evolution“ V-dvynių linija ir pasveikinkite „1250T Revolution Max“ maitinamą, skysčiu aušinamą DOHC pasirinkimą.

1250T revoliucijos maks

„Harley“ pritarė jėgainės garbingam „Sportster S“ galingam 121 arklio galingumui ir pasiekė maksimalų sūkių skaičių iki 9500. Vis dėlto tai riaumoja į atstovybes kaip antrą pagal galingumą „Harley-Davidson“ variklį. Atsižvelgiant į tai, kad svoris nuskustas žemiau nei „Pan America“ iki vos 502 svarų drėgno svorio, tai greičiausiai yra geras galvos sprogdintojas.

„Harley-Davidson Revolution Max“

Kaip sakė „Harley-Davidson“ generalinis direktorius Jocchenas Zeitzas, „tai naujos kartos„ Sportster “, kurį apibūdina galia, našumas, technologijos ir stilius. Ir tai yra mūsų įsipareigojimas pristatyti motociklus, kurie atitiktų mūsų strategiją, kaip padidinti norą ir paskatinti „Harley-Davidson“ palikimą “.

Mažesnis svoris reiškia, kad „Sportster S“ gali susitvarkyti su vienu priekinių diskų keturių stūmoklių stabdžiu, kad sulėtintų priekinę padangą, kuri matuojasi masyviu 160 / 70TR-17, o galinė padanga yra gausi 180 / 70R-16. Jis bus su aukšta išmetimo sistema ir dviem duslintuvais, suvirintu vamzdiniu svyruokliu su X jungtimi, kad važiavimas būtų kietesnis.

2021 m. „Harley-Davidson Sportser S“

„Sportster S“ ekranas

„Sportster S“ turės apvalų 4 colių skersmens TFT (plonasluoksnio tranzistoriaus) ekraną, skirtą visiems matuokliams ir informacijos ir pramogų ekranams. Informacijos ir pramogų funkcijos apima informaciją apie dainą, rodomą transliuojant muziką, suporuoti telefoną ir skambinti, taip, netgi navigaciją, per „Harley-Davidson“ programą. Žinoma, jis taip pat turi LED apšvietimą.

Saugumo sumetimais „Sportster S“ turi stabdžių antiblokavimo sistemą, TPMS, sukibimo kontrolę ir pasipriešinimo sukimo momento slydimo valdymą. Motociklas turi keturis važiavimo režimus, kuriuos vairuotojai gali pasirinkti norėdami tiksliai sureguliuoti važiavimą. Pasirinkite savo kelią, sportą, lietų ir net pasirinktinį režimą savo unikaliems poreikiams.

„Harley-Davidson Sportser S“

„Sportster S“ spalvų pasirinkimas

Pasirinkite iš „Vivid Black“, „Stone Washed White Pearl“ arba „Midnight Crimson“. Žinoma, „Harley-Davidson“ atstovybės taip pat turės daugybę aksesuarų ciklui. Dviratis prasideda nuo 14 999 USD MSRP.

Dabartinis „Sportster“ modelis yra „XL Evolution“, kuris gyvuoja nuo 1986 m. Ir buvo trijų variklių dydžių; 883 cc, 1100 cc ir 1 200 cc

Anksčiau šių metų pradžioje mes parodėme „Harley-Davidson Pan America 1250“ debiutą. Nuotykių dviratis buvo nekantriai laukiamas, ypač nuo tada, kai jis pasirodė su „Revolution Maz“ varikliu su geidžiamu 1250 kubinių metrų darbiniu tūriu. Pasakykite „V-twin“, skysčiu aušinamą, grandine varomą nuostabumą, turintį 150 arklio galių ir maksimalų greitį 135 km / h Pan Amerikoje.

Pardavimai šį 2021 m. „Sportster S“ metų vidurio modelį vadins RH1250S. Mes tiesiog pavadinsime tai linksma.

[ad_2]