[ad_1]

Šeima su kelionių krepšiais, darančiais asmenukę

5 populiariausios lankytinos vietos Čatanuga, TN

Chattanooga yra miestas, įsikūręs šalia Tenesio upės, Apalačių kalnų papėdėje. Chattanooga, TN, yra nemažai vietų, kurios yra idealios turistinės paskirties vietos. Pažvelkime į 5 populiariausias lankytinas vietas netoli Chattanooga vietovės, kurias pristatė „Auto Simple“ Chattanooga, TN.


Skaityti daugiau: Kaip paruošti savo transporto priemonę kelionei


1. Tenesio akvariumas

Pelno nesiekiantis valstybinis akvariumas, esantis palei Tenesio upę Chattanooga centre, buvo atidarytas 1992 m. Šis akvariumas, kuriame gyvena daugiau nei 12 000 gyvūnų, buvo pripažintas vienu iš geriausių viešųjų šalies akvariumų. Tu galėtum apsilankykite jų oficialioje svetainėje Norėdami gauti daugiau informacijos ir suplanuoti ekskursiją po šią nuostabią vietą.

2. Chickamaugos užtvanka

Chickamauga užtvanka yra hidroelektrinė užtvanka prie Tenesio upės, pastatyta 1930-ųjų pabaigoje. Rezervuaras garsėja pramogine veikla, pavyzdžiui, žvejyba, valtimis ir maudynėmis. Naminiai gyvūnai yra laukiami, tačiau juos reikia laikyti už ilgesnio nei 6 pėdų pavadžio. Daugiau informacijos, apsilankykite oficialioje Tenesio slėnio administracijos svetainėje.


3. Čatanoogos zoologijos sodas

13 akrų zoologijos parkas Čatanugoje, Teksaso valstijoje, įkurtas 1937 m., Čatanoogos zoologijos sodas yra privaloma vieta turistui. 1998 m. Akredituotas Zoologijos sodų ir akvariumų asociacijoje (AZA), zoologijos sodas aktyviai valdo nykstančių rūšių veisimą, išsaugojimą ir gerovę. Apsilankykite jų oficialioje svetainėje už priėmimus ir aukas.

4. Rubino krioklys

Įsikūręs Lookout Mountain netoli Chattanooga, TN, „Ruby Falls“ yra požeminių kaskadinių krioklių serija. Nuo pirmųjų viešų turų 1930-aisiais Rubino krioklys tebėra Chattanooga turizmo pagrindas. Urvų viduje buvo sumontuoti elektriniai žibintai, todėl tai buvo vienas pirmųjų komercinių urvų JAV. Prašau apsilankykite jų oficialioje svetainėje iš anksto užsisakyti bilietus

5. Meškėnų kalnų urvai

Urvas, kurį 1929 m. Oficialiai atrado Leo Lambertas, vietinis olas, neseniai atradęs Rubino krioklį. Viena iš pagrindinių turistinių vietų Chattanooga rajone, Raccoon Mountain Caverns yra pagaminta iš Misisipio laikotarpio kalkakmenio juostos, esančios Kumberlando plokščiakalnyje. Norėdami užsisakyti kempingą šioje vietoje, apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

Jei jums reikia transporto priemonės, kad galėtumėte nuvesti jus ir jūsų šeimą į bet kurią iš šių vietų, galite peržiūrėti mūsų internetinį sąrašą „Auto Simple“, Chattanooga, TN. Jei reikia pagalbos, nedvejodami kreipkitės į draugišką ir nusimanantį personalą.


Suplanuokite bandomąjį važiavimą Chattanooga, TN


[ad_2]