[ad_1]

uždaryti skaldytą priekinį stiklą

Kaip sutvarkyti automobilio skaldytą priekinį stiklą?

Taigi, jūs važiuojate keliu, kai staiga maža uola atsitrenkia į jūsų priekinį stiklą ir palieka lustą. Prieš pradedant paniką, kai teks išleisti daug pinigų naujam priekiniam stiklui, mes norime jums pasakyti, kad galite tai išspręsti patys. Jei lustas yra mažesnis nei ketvirtadalis, galite jį pataisyti patys naudodami priekinio stiklo remonto rinkinį. Šiandien mes pateiksime jums veiksmus, kurių reikia norint sutvarkyti jūsų automobilio nulaužtą priekinį stiklą. Skaitykite toliau, kad pradėtumėte mokytis!

[ Related post: Automotive Tips to Beat the Heat this Summer ]

Keli paprasti žingsniai, kad jūsų priekinis stiklas būtų normalus

mechanikas, naudodamas priekinio stiklo remonto komplektą ant įtrūkusio priekinio stiklo
  1. Išvalykite lusto plotą. Prieš naudodamiesi remonto rinkiniu, nuvalykite vietą ant mikroschemos audinio, esančio ant lusto, alkoholio. Prieš lipdydami pleistrą, jį nusausinkite.
  2. Užklijuokite klijus ir pjedestalą Nuimkite popieriaus pleistro pagrindą ir užfiksuokite pleistrą ant lusto. Išimkite popieriaus pagrindą iš kitos pusės ir uždėkite pjedestalą. Skirtukų išdėstymas užtikrins lengvą pašalinimą vėliau.
  3. Supilkite dervą. Jei jums reikia sumaišyti dervą, įsitikinkite, kad tai padarėte prieš pilant. Supilkite dervą į pjedestalą, kol ji pasieks viršų. Tada visiškai suspauskite švirkštą ir įdėkite jį į pjedestalą.
  4. Patraukite švirkšto stūmoklį. Lėtai laikydami stūmoklį, viena ranka laikykite pjedestalą. Tęskite tol, kol jis pasieks savo funkcinį ilgį, tada sustokite. Peržiūrėkite įsigytą rinkinį, kad sužinotumėte, kiek laiko turite leisti šiam sėdėti. Nesvarbu, ko negalima tęsti, jei matote burbuliukus.
  5. Verčiant dervą į lustą. Laikydami pjedestalą, nuimkite švirkštą ir vėl įdėkite. Lėtai stumkite stūmoklį, kad derva patektų į drožlę / įtrūkimą. Paprastai pusiaukelėje sustojate, bet jūsų rinkinys gali pasakyti ką kita. Švelniai trankykite, kad išlaisvintumėte įstrigusius burbuliukus, o jei yra vietų, kurios nėra užpildytos, stumkite švirkštą šiek tiek toliau.
  6. Nuimant pjedestalą. Leiskite švirkštui sėdėti rekomenduojamą laiką, kad derva išgytų. Kai jis bus išgydytas, nuimkite lipnų pleistrą ir pjedestalą. Paimkite dervos mėgintuvėlį ir padėkite lašą ar du ant drožlės / įtrūkimo.
  7. Kietėjimo juostos uždėjimas ir pašalinimas. Suimkite kietėjimo juostelę ir padėkite ją ant drožlės / įtrūkimo. Padėjus jį kampu, galima išvengti burbuliukų. Skustuvo ašmenimis išstumkite visus burbuliukus ir leiskite jam užgyti. Skustuvo ašmenimis pašalinkite kietėjimo juostelę ir nusukite juostą taip, kad derva liktų plyšyje. Dar kartą naudokite ašmenis, kad pašalintumėte dervos perteklių.

[ Read more: Step-By-Step Guide to Replacing Windshield Wipers ]

Sužinokite daugiau „pasidaryk pats“ automobilio priežiūros patarimų naudodamas „Auto Simple“

Dabar, kai žinote, kaip pataisyti lustą priekiniame stikle, jums gali kilti klausimas, ką dar galite padaryti patys! Sužinokite, kaip atlikti savo automobilio priežiūros darbus, sekdami „Auto Simple“ tinklaraštį!

[ad_2]