[ad_1]

Šiandien „Electrify America“ paskelbė, kad daugiau nei dvigubai padidins dabartinę elektrinių įkrovimo infrastruktūrą JAV ir Kanadoje. „Boost Plan“ tikslas – išplėsti tinklą, įtraukiant daugiau nei 1800 greito įkrovimo stočių ir 10 000 stočių iš viso iki 2025 m.

elektrifikuoti amerikos ev įkrovimo stotį

Planas praplečia ankstesnį „Electrify America“ įsipareigojimą per 10 metų investuoti 2 milijardus dolerių į „Nulinės teršalų transporto priemonės“ (ZEV) infrastruktūrą, švietimą ir prieigą JAV. Taip pat žadama padidinti pajėgumus „Electrify Canada“ įkrovimo tinklui, kuris buvo pradėtas diegti 2019 m.

„Mes nusprendėme per ateinančius ketverius metus padvigubinti dabartinę įkrovimo infrastruktūrą Šiaurės Amerikoje, kad patenkintume greito augimo, kurio tikisi praktiškai visi automobilių gamintojai, elektrinių transporto priemonių poreikį ir padėtų EV pritaikymą padaryti prieinamesnį ir patrauklesnį nei bet kada anksčiau. “, – sakė„ Electrify America “prezidentas ir generalinis direktorius Giovanni Palazzo.

Siekdama to pasiekti, įmonė sukurs savo esamą technologiją (įskaitant visišką programos pertvarkymą) ir įdiegs ją pagal strategijas, pritaikytas atitinkamai Kanados ir Amerikos rinkoms.

Įelektrinkite Ameriką: naujos rinkos ir greitkelis nuo pakrantės iki pakrantės

elektrifikuoti amerikos ev įkrovimo stotį

„Electrify America“ yra didžiausias atvirosios nuolatinės srovės (DC) greito įkrovimo tinklas JAV. Iki 2021 m. Pabaigos ji planuoja išaugti iki 800 įkrovimo stočių ir maždaug 3500 atskirų įkroviklių JAV. Pasak bendrovės PR, nuo jos įkūrimo 2018 m. Ji įrengė vidutiniškai keturias stotis per savaitę.

Didžioji dalis projekto valstybinės darbotvarkės yra pažengti naujus kelius. Nors ji padidins savo buvimą rinkose, kuriose ji jau egzistuoja, ji taip pat planuoja pridėti stotis Havajuose, Šiaurės Dakotoje, Pietų Dakotoje, Vakarų Virdžinijoje, Vajominge ir Vermonte, savo tinklą priartindama prie 49 valstijų ir DC.

Naujos rinkos taip pat pradės veikti regionuose, įskaitant Kalifornijos centrinius ir San Joaquin slėnius bei miestus, įskaitant Ostiną, Detroitą ir Mineapolį / Šv. Paulius.

Tinklas taip pat pridės pagrindinę savo esamų kelionių greitkeliais masyvo masyvą. Šiuo metu yra du keliai ir dvi pakrantės trasos. Pagal „Boost planą“ bus pristatyta nauja pakrantės – pakrantės EV magistralė į Vidurio Vakarų viršutinę dalį.

Įelektrinkite Kanadą: strateginis mažos apimties išplėtimas

„Electrify Canada“ gauna kuklesnį impulsą. Pagal planą ketinama padidinti dabartinį 32 stočių įsipareigojimą daugiau nei 100, įtraukiant mažiausiai 500 įkroviklių per ateinančius 4,5 metų. 68 papildomos įkrovimo stotelės bus sutelktos strateginėse vietose didmiesčių centruose, šalia pagrindinių greitkelių ir šalia populiarių patogumų.

Nors skaičiai atrodo kuklūs, bendrovės Kanados ranka juda link savo greitkelio nuo kranto iki kranto. Išsiplėtęs į devynias naujas provincijas, jis planuoja suteikti tinkamą gelbėjimosi ratą daugumai elektrinių transporto priemonių, einančių nuo Halifaxo, Naujosios Škotijos iki Viktorijos, Britų Kolumbijos.

Ji taip pat planuoja padidinti savo buvimą keturiose provincijose, kuriose šiuo metu veikia: Britų Kolumbijoje, Albertoje, Ontarijuje ir Kvebeke.

Naujas vartotojo įrankis: technikos atnaujinimai

elektrifikuoti Amerikos programą

Pertvarkyta mobilioji programa atrodo kaip didžiausias žaidimų keitiklis „Boost“ plane. Pasak „Electrify America“, naujoji programa siūlo patobulintą funkcionalumą ir prieinamą sąsają.

Atrodo, kad tikslas yra išlyginti mokymosi kreivę, nes PR sako, kad ji skirta „[welcome] tiek naujiems, tiek esamiems klientams, teikiant vis sklandesnę įkrovimo patirtį “.

Papildomi planai apima mokėjimo galimybių išplėtimą ir saulės skėčių įrengimą tam tikrose vietose. Kai kuriose vietose tinklas taip pat įdiegs akumuliatorių kaupimo sistemas, kad piko metu papildytų tinklą. Šia priemone siekiama sumažinti poveikį tinklui ir palengvinti elektros energijos įkrovimą tose vietovėse, kur, pasak „Electrify America“, „anksčiau tai būtų neįmanoma“.

elektrifikuoti Amerikos ev stotį

„Papildomų įkrovimo stotelių pridėjimas kartu su galimybe aptarnauti beveik visus rinkoje esančių elektrinių modelių modelius ir pasiūlyti greičiausią greitį, kuris šiandien yra prieinamas, padės varyti„ Electrify America “ir„ Electrify Canada “vykdant mūsų misiją, siekiant išplėsti nulio naudojimą. – išmetamųjų transporto priemonių “, – sako Palazzo.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Electrify America“, sekite naujienas apie naujas įkrovimo stoteles arba raskite netoliese esančias stotis Interneto svetainė. Kanados „Electrify“ paspauskite čia.

[ad_2]