[ad_1]

Italijos superautomobilių prekės ženklas ir Italijos superžvaigždžių parasparnis vienija jėgas, kad reklamuotų „Urus“ visureigį. Nors kur kas labiau tikėtina, kad pamatysite „Lamborghini Urus“ Holivudo bulvare, jis, matyt, taip pat turi tam tikrą dangos galimybę. Ar jūs norėtumėte savo visureigį nuvažiuoti už 218 000 USD, vis dėlto priklauso tik nuo jūsų.

Naujausiame „Lamborgini“ reklaminiame vaizdo įraše „Urus“ žingsniai įveikti ir bekelėje, o virš galvos ratu važiuoja profesionalus parasparnis Aaronas Durogati. Pažvelkite, nes tai gana linksma!

„Urus“ linksmybės šonu

Neabejojame, kad „Urus“ būtų beprotiškai gera linksmybė šiame vaizdo įraše parodytuose puriuose žvyrkeliuose. Turint 650 AG (4,0 L V8 dviejų turbinų variklį), AWD ir vairuojant keturiais ratais, dirbti su keturių ratų dreifavimu būtų gana lengva. Klausantis 4.0L dviejų turbinų V8 variklio triukšmo, rikošeto nuo kanjono sienų, taip pat gerokai padidėtų įdomus faktorius.

oranžinis „Lamborghini Urus“ slysta purve„Lamborgini Urus“ greitis siekia 60 mylių per valandą per maždaug 3,5 sekundės, o tai turėtų išlaikyti širdies plakimą kartu su urzgančia išmetamųjų dujų pastaba. Vis dėlto nemanau, kad bandyčiau įveikti 189 km / h greitį važiuodamas ne grindiniu!

„Terra“ važiavimo režimas optimizuoja 4WD sistemą malonumui bekelėje. Tai apima „Urus“ pakėlimą pritaikoma pneumatine pakaba, kad būtų geriau prošvaisa. Aktyvus visų keturių ratų sukimo momento vektoriavimas ir aktyvus riedėjimo stabilizavimas padeda užtikrinti jūsų saugumą ir kontrolę. Didžiuliai keraminiai stabdžiai turėtų padėti šiam žvėriui lengvai sustoti.

„Lamborghini Urus“ ir parasparnis purveItalijos parasparnių skraidymas

Aaronas Durogati yra parasparnių pasaulio superžvaigždė, nes yra nepaprastai universalus savo pasiekimuose. Jis pradėjo būdamas vos 15-os, o dabar varžosi XC, greitaeigiuose skrydžiuose ir netgi nuotykių lenktynėse (kaip X-Alpės). Durogati yra „Red Bull“ remiamas sportininkas ir ne tik parasparnių, bet ir slidžių sportas ir paprastai yra blogas kalnuose.

Šiame „Lamborghini Urus“ reklaminiame vaizdo įraše Durogati demonstruoja savo parasparnio įgūdžius tiek XC, tiek griežtais akrobatikos manevrais. Nors „Urus“ yra greitas, mes beveik neabejojame, kad „Durogati“ gali lenkti visureigį su dviem turbinomis, važiuodamas šiurkščia kalnuota vietove.

„Lamborghini Urus“ ir parasparnis ant grindinio

[ad_2]