[ad_1]

Motociklo švarumas turėtų būti jūsų įprastos priežiūros dalis. Geriausias būdas išlaikyti dviratį geriausios formos yra tinkamai suformuluotas motociklų valiklis spręsti darbą. Rinkoje yra tiek daug skirtingų produktų, pradedant detalių rinkiniais, kuriuose viskas įskaičiuota, iki purškiamų bevandenių ploviklių, kad jums gali kilti klausimas, kuris produktas jums duos geriausius rezultatus.

Prieš perkant bet kokio tipo motociklų valymo priemones, išmintinga nustatyti, koks esate motociklų savininkas. Ar jums patinka leisti laiką šlifuojant kiekvieną metalinę motociklo dalį? O gal džiaugiatės greitu nuvalymu, reikalaujančiu mažai laiko investicijų? Aukščiausio lygio detalių rinkinys, kurį retai naudojate, nebus toks efektyvus, kaip vidutinis reguliariai renkamas butelis purškiamo valiklio.

Geriausi motociklų valikliai, skirti naudoti kasdien

Nesvarbu, ar ieškote išsamios informacijos rinkinio, ar tiesiog norite efektyvaus, lengvai naudojamo atskiro produkto, mes suapvalinome keletą geriausių variantų, kad galėtumėte praleisti mažiau laiko apsipirkdami ir daugiau laiko tobulindami savo kelionę. .

Bet kurio iš šių purškiamų valiklių, lakų, vaškų ir detalių produktų pirkimas (ir naudojimas) padės jums išlaikyti motociklą geresnį ir ilgiau išliekantį. Čia yra 10 geriausių motociklų valymo priemonių, kad jūsų dviratis būtų geriausios būklės.

Motociklų valytojų pirkimo vadovas

Taigi, kuris motociklų valiklis jums yra geriausias? Galbūt pastebėjote, kad nusipirkti valymo ir detalių rinkinį nėra taip paprasta, kaip nusipirkti pigiausią, kurį galite rasti. Svarbi ne tik valiklio kokybė; tai visi papildomi priedai, taip pat valytojo esmė ir paskirtis.

Ar norite skubiai išvalyti riebalus ir nešvarumus? Arba norite neskubėti ir sukurti pasirodymo vertą apdailą? Ar ieškote gaminio, kuris tik nuvalytų klaidų šepetėlius nuo dangų, ar ketinate eiti visą kiaulę ir išvalyti kiekvieną veržlę, varžtą ir tarpiklį? Pirkdami motociklų valymo priemonę turite atsižvelgti į daug ką, kad įsitikintumėte, jog pasirinksite sau tinkamą rinkinį ar gaminį.

Kodėl turėtumėte naudoti motociklų valiklį

motociklų valiklis

Motociklo valymas yra svarbi jūsų priežiūros dalis. Keliai dažnai padengiami kenksmingomis cheminėmis medžiagomis ir riebalais, kurie gali tinkamai išsivalyti ant jūsų motociklo ir sukelti ilgalaikę žalą. Susikaupę nešvarumai taip pat gali sukelti rūdijimą ir koroziją bei pažeisti tarpiklius, tarpiklius ir dažus. Štai kodėl norint išlaikyti gerą dviračio būklę būtina reguliariai plauti dviratį.

Prieš įsigydami seną muilą, apsvarstykite tai: naudodami indų ploviklius, buitinius ploviklius ir kitus muilus galite padaryti panašių nuostolių. Štai kodėl būtina nuvalyti dviratį specialiai sukurtu motociklų valikliu, kuris nepakenks jūsų dviračio metalams, dažams, plastikams ir kitiems komponentams.

Šiuolaikiniai motociklų valymo produktai pasižymi labai įvairia stiprumu ir skirtingomis formulėmis, kad tinkama motociklo dalimi būtų suteikta tinkama valymo priemonė. Štai kelios geros priežastys investuoti į tinkamą motociklų valiklį.

Paprasta naudoti

Visų pirmą; jie yra tinkamas įrankis darbui. Tinkamos įrangos naudojimas palengvina bet kokį darbą milijoną kartų. Nusipirkę specialų motociklų valymo rinkinį, jūs laimėjote pusę savo valymo mūšio dar jam neprasidėjus.

Geras motociklų valiklis bus paprastas purkštuvas be vandens, kurį galėsite nurodyti, šaudyti, laukti ir nuvalyti. Jau praėjo slėginių plovyklų, putotų burbuliukų, milžiniškų kempinių ir sugaištų sekmadienių dienos. Tačiau, jei jums patinka jūsų valymo ritualas, taip pat turite platų produktų asortimentą, leidžiantį jums nueiti tą papildomą mylią.

Atsisveikink su nuobodu metalais

Daugumoje naujų purškiamų ir nuplaunamų produktų nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl tepti vandeniu jų nereikia kibirų. Tai reiškia, kad metaliniai jūsų dviračio komponentai nebus nuobodu, pilki ir balinti dėl cheminių medžiagų ar vandens poveikio. Šių naujų purškiamų formulių dėka išblukę variklio korpusai ir panašiai greitai praeis.

Padarykite savo motociklą gyvesnį ilgiau

Apsaugokite savo motociklą nuo ankstyvo nusidėvėjimo ir kitų detalių gedimų, reguliariai valydami motociklų valikliu. Daugelis gaminių aktyviai apsaugo motociklo dažus ir komponentus po jų plovimo, paliekant ploną apsauginę plėvelę, kuri slopina rūdijimą, koroziją ir jūsų plombų pablogėjimą. Ne visi produktai tai daro, bet didžioji dauguma tai padarys.

Ko ieškoti motociklų valykloje

motociklų valiklis

Šiuo metu jums nereikės daugiau įtikinti kodėl turėtumėte nusipirkti padorų motociklų valiklį. Kitas klausimas – ko turėtumėte pirkti? O kokie produktai siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį? Čia yra keletas pasiūlymų, ką reikėtų nepamiršti perkant motociklų valymo priemones.

Valymo priemonės „viskas viename“

Kadangi motociklai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, turinčių skirtingas savybes, tai, kas gerai valo vieną dalį, gali būti kenksminga kitai. Jei perkate vieną visiems tinkantį motociklų valiklį, įsitikinkite, kad jis sukurtas valyti visas dviračio dalis, nepadarant žalos.

Universalus ir visų paviršių valiklis turi daug privalumų; jie patogūs ir be streso. Įsitikinkite, kad radote tokį, kuris yra pakankamai švelnus naudoti visose motociklo dalyse, tačiau taip pat pakankamai tvirtas, kad išpjautų kelio purvą ir kitus nešvarumus.

Specifiniai valymo sprendimai

Universalūs valikliai yra puikūs, tačiau jie neatitiks specializuotų valymo formulių, kurios būdingos dalims ir medžiagoms. Pirkdami specializuotą valymo priemonę įsitikinkite, kad perkate produktą, kurio jums tikrai reikia.

Jei jūsų dviratyje yra daug chromo, tuomet norėsite chromuoto valiklio ir lako. Jei jūsų dviratyje yra daug plastiko, ieškokite specialiai sukurtų plastikinių valiklių. Pagalvokite apie kiekvieną motociklo komponentą, pvz., Odinius apmušalus, stiklą, vinilą, chromuotą dirbinį ir plastiką, ir įsigykite kiekvienam savo gaminį.

Apdailos gaminiai

Motociklo valymas yra vienas dalykas, tačiau jei norite, kad „ką tik nuplautas“ žvilgsnis išliktų ir jei norite apsaugoti tą apdailą, jums reikės gero vaško ar kito sandariklio. Geras sandariklis paliks jūsų motociklą atrodantį poliruotą ir blizgantį bei pridės ploną apsauginį sluoksnį, kad apsaugotų dažus nuo pažeidimų.

Kai kuriuose poliravimo ir apdailos produktuose taip pat yra į vašką panašių plėvelių, tačiau verta išsiaiškinti, kokia vaško rūšis ar apsauginė plėvelė suteiks geriausius dviračio rezultatus. Nepamirškite, kad yra keletas produktų, kurie netgi siūlo apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, kurie apsaugos nuo saulės daromos žalos spalvos, įtrūkimų ir išblukimo.

Greito detalizavimo produktai

Galiausiai, yra dar vienas produktas, kuris jus gali sudominti – purškiami valikliai be vandens. Kai kurie žmonės šiuos produktus vadina „skardinės detalėmis“. Jei ieškote produkto, kurį galite greitai ir reguliariai naudoti be didelių rūpesčių, jis jums tinka.

Šie greitai detalizuojantys gaminiai nebūtinai suteikia tikrai gilų valymą, tačiau jie puikiai tinka greitam po važiavimo patobulinimui. Jie valo ir blizgina nenaudodami vandens, o jei rimtai norite išlaikyti motociklą geriausio tipo, netoliese esanti skardinė padės išlaikyti dviratį švarų.

Rinkinių ir atskirų produktų išsami informacija

Dažnai galite rasti „viskas viename“ detalių rinkinius, kuriuose yra motociklų valiklių pasirinkimas ir detalių sprendimai. Arba galite įsigyti motociklų valymo tirpalą atskirai. Taigi į kurį turėtumėte kreiptis? Mes rekomenduotume abu!

Išsamus detalių rinkinys yra puikus bet kurio garažo turtas. Jūs gausite nedidelį puikių produktų pasirinkimą. Deja, šiuose rinkiniuose paprastai yra tik mažo dydžio buteliai arba ribotas pasirinkimas. Detalių rinkinys suteikia galimybę pamatyti, kokie produktai jums patinka, kurie ne, o kuriuos naudojate daug.

Rekomenduojame investuoti į rinkinį ir vėliau jį papildyti didesniais buteliais daiktų, kuriuos naudojate labiausiai. Arba papildykite ją geresniais produktais (tiksliau, daugiau naudinga produktai) iš kitų prekių ženklų. Tokiu būdu galite pritaikyti savo rinkinį tinkamiems šiam darbui produktams ir neišleisite produktų, kurių jums nereikia arba nenaudosite.

Kokių kitų priedų jums reikia?

Tinkamas dviračių plovimo, priežiūros rinkinių ir motociklų valiklių turėjimas yra tik pusė mūšio. Jums reikės kažko, kad galėtumėte tepti tuos produktus, ir dar daugiau sunkiųjų įrenginių, kurie padėtų pašalinti tikrai užsispyrusius nešvarumus.

Mikropluošto audiniai yra puikūs, tačiau jie dažnai nėra pakankamai tvirti, kad susidorotų su blogiausiais nešvarumais. Investuokite į prekę plauti kumštinę pirštinę, ratų šepetys, grandinės valymo šepetėlis, kempinė ir džiovinimo rankšluostis taip pat.

Panašiai, norint tinkamai apibūdinti motociklą, jums gali prireikti dar kelių nišinių produktų. Pavyzdžiui, po kruopštaus plovimo turėsite sutepti grandinę. O jei būsite kietas, taip pat gali prireikti gero motociklų angliavandenių valiklio

Gaukite geriausią motociklų valiklį darbui

Naudojant tinkamą dviračių valiklį, jūsų motociklų plovimo ritualas bus daug lengvesnis. Tinkamas produktas, tinkamas teisingai daliai, prailgins jūsų motociklo gyvenimo trukmę ir išlaikys jo išvaizdą. Nors nėra tobulo, visiems tinkančio valymo produkto, tinkančio kiekvienam motociklui, mes sukūrėme savo mėgstamiausių valiklių sąrašą, kurie stebuklus padarys daugumoje motociklų.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip dažnai turėčiau būti savo motociklas?

Reguliarūs plovimai turėtų būti jūsų priežiūros dalis, net jei jūsų motociklas atrodo švarus. Tačiau galite persistengti. Per daug skalbiant galima nuplauti tepalus ir kitas apsaugines plėveles.

Geriausia, jei kas porą savaičių turėtumėte kruopščiai nusiprausti, po kiekvieno važiavimo greitai nuvalyti. Jei važinėjate nešvariais dviračiais, turėtumėte tinkamai nuplauti dviratį po kiekvieno sunkaus važiavimo.

Ar galite plauti motociklą indų muilu?

Mes nerekomenduojame plauti motociklo indų muilu. Indų muilas nėra tinkamas ploviklis. Jis dažnai būna per stiprus motociklų apdailai ir gali padaryti daugiau žalos nei naudos.

Indų muilas gali pašalinti bet kokį apsauginį vašką, kuris gali būti ant jūsų motociklo, pakenkti skaidriam kailiui ir netyčia įbrėžti motociklo apdailą. Specialūs motociklų plovimo produktai egzistuoja ne veltui, todėl turėtumėte į juos investuoti, jei norite išlaikyti gerą motociklo formą.

Kaip dažnai turėčiau vaškuoti motociklą?

Atsakymas į tai priklauso nuo kelių veiksnių – su kuo kalbate ir kiek rimtai žiūrite į dažų apsaugą. Kai kurie raiteliai vaškuoja po kiekvieno važiavimo. Kiti motociklininkai apskritai niekada netaškina savo motociklo. Gera pusiausvyra – vaškuoti motociklą kas tris mėnesius arba važiavimo sezono pradžioje, viduryje ir pabaigoje.

Ar galite slėgiu plauti motociklą?

Taip, bet tik atsargiai. Kartais gali prireikti plovimo slėgiu, tačiau, jei nesate purvinas dviratininkas, šių progų turėtų būti nedaug.

Aukšto slėgio plovyklę naudokite tik tada, kai susiduriate su tikrai užsispyrusiais nešvarumais. Net tada įsitikinkite, kad atsargiai žiūrite, kurias dalis sprogdinsite aukštu slėgiu.

Drąsiai užsukite ant ratlankių ir purvasaugių, bet stenkitės išvengti nieko elektrinio. Variklį taip pat galima plauti slėgiu, tačiau būkite atsargūs ir neužpilkite daikto. Visada naudokitės sveiku protu!

Koks yra geriausias chromo valiklis motociklams?

[ad_2]